Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center'da Kasım Ayı Sonuna Kadar Kampanya Var!

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center, spora vakit ayıramayanlar, estetik operasyonları pahalı bulanlar, zamanı kısıtlı olanlar için özel bir avantaj sunuyor.

En Son Teknoloji İle Fazla Kilolardan Ve İstenmeyen Tüylerden Kolayca Kurtulun!

Fazla kilolarını atıp, kısa sürede formuna kavuşmak isteyenler için Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center, özel bir fırsat yaratıyor. Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyada; 1 tam vücut lazer epilasyon yaptıran 1 seans kavitasyon; 5 seans kavitasyon kürü alan ise 1 seans tam bacak lazer epilasyon yaptırma şansına sahip olacak.

İdeal vücut ölçülerine kavuşmak isteyenler için en gözde yöntem Kavitasyon… Diğer yöntemlere göre daha ucuz, risksiz, pratik ve etkili olan, yan etkisi bulunmayan Kavitasyon yöntemi; ağrısız, acısız, rejimsiz, sporsuz 5 seansta 2 beden incelme sağlıyor. Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center, spora vakit ayıramayanlar, estetik operasyonları pahalı bulanlar, zamanı kısıtlı olanlar için özel bir avantaj sunuyor. Kasım ayı boyunca devam edecek kampanya ile; 1 tam vücut lazer epilasyon yaptıranlara 1 seans kavitasyon; 5 seans kavitasyon kürü alanlara ise 1 seans tam bacak lazer epilasyon hediye edilecek. Böylece, kadınlar için iki büyük sorun; fazla kilolar ve istenmeyen tüyler, uygun fiyat avantajıyla uzman ellerde son bulacak.

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center doktoru Op. Dr. Atilla Alp (Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı) Kavitasyon tedavisinde, ilk seanstan itibaren gözle görünür bir sonuç elde edildiğini belirtiyor. Op. Dr. Alp, bir Kavitasyon seansı sonucunda, ölçülerde 3 ile 15 cm arası azalma olduğunu söylüyor.

Kavitasyon; cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine dayanan bir yöntem… Öğle tatilinde bile uygulanabilecek, selülit ve yağ parçalamada son derece etkili olan bu yöntemle 5 seansta 2 beden incelmek mümkün. Uygulama öncesi ve sonrasında bol bol su içilmesinden başka hiçbir ön hazırlık gerektirmeyen Kavitasyon seansı ortalama 40 dakika sürüyor. Uygulama, haftada bir ya da iki seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 8-10 seansta tamamlanıyor.

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center Cilt Bakım ve Güzellik Uzmanları, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yolunun “Lazer Epilasyon” olduğunu belirtiyor. Ancak uzmanlar, epilasyon yaptırılacak merkezin seçiminde çok dikkatli olunması gerektiğini vurguluyor. Diğer yöntemlere göre daha az acı hissi veren lazer epilasyonda, seans aralıkları uygulama yapılan bölgeye göre 4 ila 8 hafta arasında değişiyor. Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center’da; lazer ısısı, cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok eden ısıya dönüşen soğutma sistemli lazer tekniği kullanılıyor.

İlgili Sağlık Konuları