Göğüslerinizi Beğenmiyor musunuz?

Çünkü modern estetik cerrahi teknikleri ile vücudunuza uygun boyutlarda, diri ve doğal görünümlü göğüslere kavuşturuyor.

Kişiye özel profesyonel bir planlamanın ardından doğru ellerde yapılan bir operasyon hayalinizdeki göğüslere kavuşmanız için tek doğru yol.

Estetistanbul Polikliniği estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Op. Dr. Metin Kerem, göğüs estetiği konusundaki güncel bilgileri bizimle paylaştı. "Her kadının duruşunu, vücut güzelliğini ve dolayısıyla kendine fiziksel güvenini en çok etkileyen faktörlerin başında o vücutla uyumlu boyutta ve biçimli göğüsler geliyor" diyen Dr. Kerem, bu konuda problem yaşayan kadınların çözümü konunun uzmanlarında aramaları gerektiğini vurguluyor:

"Meme operasyonları da tıpkı estetik cerrahinin diğer alanları gibi kişiye özel planlama gerektirir. Her kadının vücut yapısı, ve meme dokusunun gereksinimleri farklı olduğundan operatif stratejiler de değişiklik gösterir. Bu nedenle ben kliniğimde hasta ile ortak bir amaçta buluşarak, cerrahi uygulamayı bu amaca göre yapmayı tercih ediyorum.

Meme küçültme, büyütme ve dikleştirme operasyonlarında kullanılan tekniklerin özellikle son 20 yılda geçirdiği evrim sonucunda artık hastalarımıza %100 güvenilir ve abartıdan uzak sonuçlar veriyoruz. Hem protezlerin hem de cerrahi tekniklerin bugün ulaşmış olduğu olgunluk noktasında, küçük, aşırı büyük veya sarkık göğüsler için tek başına veya kombinasyonlar halinde uygulanan basit cerrahi yöntemlerin başarısı en üst düzeyde.

Bu başarı elbette bu konuya yıllarca kafa yoran ve her türlü teknolojik gelişmeyi bu alana başarıyla uygulayan biz plastik cerrahların eseridir".


 
 

İlgili Sağlık Konuları