Baba Olmaya Hazırlanan Adam: Karım Bir Spor Arabaya Hamile

Hamile karısının ultrason fotoğrafını sosyal medyada paylaşan adam, ana rahmindeki bebeğinin şeklini bir spor arabaya benzetti.

Bebek bekleyen babanın, karısının rahmindeki doğacak çocuğuna ait ultrason fotoğrafını sosyal medyada paylaşması ilginç bir tartışmanın fitilini ateşledi. Ana rahmindeki bebeğin küçük bir arabaya benzetildiği fotoğraf; "Karım bir spor arabaya hamile" etiketiyle Brewhaus3223 takma isimli Reddit kullanıcısı tarafından paylaşıldı.
BEBEĞİN ŞEKLİ BİR SPOR ARABASINI ANDIRIYOR
Reddit adlı sosyal paylaşım platformuna dört gün önce eklenen tuhaf görüntü kullanıcıları şaşırtarak birçok esprili yorumun yapılmasına sebep oldu. Ultrason fotoğrafındaki gizemli görüntüde iki tekerlek, eğimli bir tavan, ön cam hatta direksiyonu andıran bir şekil görülebiliyor.

ŞEYTAN ŞEKLİNİN OLDUĞU ULTRASON FOTOĞRAFINI ANIMSATTI
Reddit kullanıcısı ScabbedOver'ın yaptığı: "Orta yaş krizi için mükemmel bir durum" yorumuna cevap olarak ThisOpenFist takma isimli kullanıcı: "Ebe krizi" ifadesini yazdı. Geçtiğimiz ocak ayında, anne rahmindeki bebeğin hemen yanı başında 'şeytana' benzetilen bir şeklin olduğu ultrason fotoğrafı yayınlanmış kısa sürede fenomen olmuştu. Bir Imgur kullanıcısı tarafından gönderilen fotoğraf iki gün içinde bir milyondan fazla görüntülenmişti.

ULTRASON FOTOĞRAFI, YILDIZ SAVAŞLARI FİLMİ KARAKTERİNE BENZETİLDİ
2013 yılının mart ayında bir çift çektirdikleri ultrason fotoğrafını yine sosyal medyada paylaşmış, anne karnındaki bebeğin şeklinin 'Yıldız Savaşları' filmindeki Darth Sidious karakterine benzediğini iddia etmişti.