45 Dakikada Sararmış Diş Renginizden Kurtulun!

Son teknoloj ürünü "Zoom 2" tekniğiyle, dişe zarar vermeden ve hassasiyet gelişmeden renk iki ton açılabiliyor.

Yaklaşık 45 dakika süren işlemin yapıldığı teknikle, diğer beyazlatma yöntemlerine göre minimum hassasiyet, maksimum beyazlatma ve maksimum kalıcılık elde ediliyor. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Operatör Dr. Orhan Murat Özdemir, son yıllarda yapılan estetik operasyonlar arasında çene ve diş estetiğinin de artmaya başladığını söyledi.

Çene ve diş estetiğinin yüzdeki en önemli unsurlardan biri olduğunu vurgulayan Özdemir, ağız, diş ve yüz estetiğinin birbirini tamamladığını belirtti. Özdemir, yüz, çene ve dişlerin, insanların sosyal hayattaki en önemli kimlikleri olduğunu dile getirerek, “Karşınızdaki insan da yarattığınız ilk intiba yüzünüz, gülüşünüzle alakalıdır. Diş ve çene estetiği yüz estetiğinin önemli bir parçası ve tamamlayıcısıdır” dedi.

Bu konuda plastik cerrahi uzmanları ile diş hekimlerinin ortaklaşa operasyon yaptıklarını ifade eden Özdemir, insanların kendilerine duyduğu saygı ve güvenin hayatlarındaki başarı grafiğini doğrudan etkileyeceğini, bunun için iyi bir gülüş ve yüz estetiğinin çok önemli olduğunu söyledi.

Özdemir ayrıca, görünüm açısından hoş görünmeyen çil, leke ve kırışıklıkların sağlık açısından sorun yaratmazken, diş ve çenedeki sorunların estetik açıdan çirkin görünümün dışında sağlık açısından da çeşitli problemlerin habercisi olabildiğine işaret etti.

İlgili Sağlık Konuları