Yıldırım Göz Merkezi

Bursa / Yıldırım

Telefon:(0224) 364 91 00
Fax:(0224) 364 91 07
Adres:Sinandede Mahallesi Baruthane Caddesi No: 28
Website:www.gozvakfi.com/index.php/merkezlerimiz/bursa-goz-merkezi.html

Harita

Kurumumuz Türkiye’ye göz hastalıklarının korkunç hastalıklar olmadığını öğreten, 81 ilimizden hastaları gelen, göz hastalıkları konusunda bir otorite olduğunu tüm Oftalmoloji camiasının kabul ettiği 23 yıldır halkımıza hizmet veren bir kurumdur.

Vakfımızın Amacı

1984 yılında Cağaloğlu Lions ve Leo Kulüpleri tarafından kurulan Göz Nurunu Koruma Vakfımız, sonradan olma körlükle savaşmada; Halkı bilinçlendirmek erken teşhis doğru ve etkin tedaviyi kendine amaç edinmiştir. Vakfımız bu konuda hem insanlarımızı bilgilendirmek hem de ekonomik imkanları kıt kimselere göz sağlığı teşhis ve tedavi olanaklarını vermek için yoğun çaba sarf etmektedir.

Vakfımız Türkiye’nin en büyük sağlık problemlerinden biri olan göz hastalıkları konusunda; etik değerlere saygılı, güvenilir, hasta memnuniyeti  öncelikli hizmet vermektedir. Bu hizmeti 23 yıldır Türkiye'nin ilk göz hastanesi olarak Bayrampaşa Göz Hastanemizde verirken Türkiye' de göz konusunda referans kurumuyuz.

Bayrampaşa Göz Hastanesi, ardından açılan Bursa, İdealtepe ve Kadıköy merkezlerimizde 35 doktorumuz ve 150 personelimizle, günde 50 ameliyat, 450 – 500 poliklinik, yılda 200.000 civarında okul ve halk taraması yaparak halkımıza hizmet vermekteyiz.

Gelin bu savaşta hep birlik olalım, sizlerin bağışları ve katkılarıyla daha çok insanımıza yardım eli uzatalım. Karanlığı aydınlatan ışıklarımız sönmesin, aydınlık bir dünyaya açılan pencerelerimiz kapanmasın diye siz de çabamıza ortak olun.

Diğer Yıldırım Hastaneleri