Ümit Tıp Merkezi

Eskişehir / Eskişehir Merkez

Telefon:0(222) 221 19 19
Fax:0(222) 221 11 70
Adres:Kurtuluş Mahallesi Asarcıklı Caddesi No: 84/C
Website:www.umittipmerkezi.com

Harita

Ümit Tıp Merkezi, hepsi doktor olan 43 hissedarı ve 70 kişilik ekibiyle Eskişehir'de sağlık hizmeti çıtasını yükseltmek için çalışmaktadır.

10 yıl önce 400 metrekare, 15 çalışan ve 18 hissedarla yola çıktık. Bugün 2000 metrekare, 70 çalışan ve 43 hissedarla yola devam ediyoruz.

Nihai olarak sizlerin desteğiyle 2008 yılı içerisinde Eskişehir'in gurur duyacağı, Eskişehir'imize yakışır bir hastane projesini hayata geçireceğimizin müjdesini vermek istiyoruz.

Siz destek olduğunuz sürece büyümeye ve sizler için en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz (Görevimiz)

Nitelikli uzman kadromuz ile hastalarımızın teşhis, tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmetlerini kapsayan uygulamalarımızın ahlaki (etik) değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin kaliteli ve ekonomik olarak hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz (Hedefimiz)

Çağdaş yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerinin karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen, güvenilir, standart, kurumsal, saygın bir sağlık kuruluşu olmak, hizmetlerine devam ederek büyümek ve kalite standartlarını koruyarak geliştirmektir.

Diğer Eskişehir Merkez Hastaneleri