Tansan Tıp Merkezi

İstanbul / Şişli

Telefon:(0212) 225 27 57
Fax:(0212) 225 27 54
Adres:Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No: 17 Kat: 3 Doğu İş Merkezi
Website:www.tansan.com.tr

Harita

Tansan Tıp Merkezi, Onkoloji Merkezi olarak Eylül 1995'te açıldı. Dr. Süalp Tansan tarafından kurulan merkez Kasım 1998'e kadar Nişantaşı'nda hizmet verdikten sonra bu tarihte Fulya'da Doğu İş Merkezi'ne taşındı.

Tansan Tıp Merkezi'nde ağırlıklı olarak Onkoloji (Kanser Teşhis ve Tedavisi) ve İç Hastalıkları dallarında hizmet verilmektedir. Merkezde 3 doktor (Medikal Onkoloji Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı ve Biyokimya Uzmanı), 5 hemşire görev yapmaktadır. Bunun dışında çeşitli tıp dallarından doktorlar da ihtiyaca göre hastayı muayene edip tedavi etmektedirler.

Tansan Tıp Merkezi'nde kanser tedavisinde kullanılan en modern tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bölüm bünyesinde bulunan Laboratuar ve aynı binada bulunan tam teşekküllü Fulya Görüntüleme Merkezi ile birlikte kanser tarama, teşhis ve takibi yapılmaktadır. Doğu İş Merkezinde bulunan diğer branşlardan doktorlar, Amerikan Hastanesi ve İstanbul Cerrahi Hastanesi konsultan doktorları ile birlikte hastalara multi-disipliner yaklaşım içinde hızlı, doğru ve etkili tedaviler sunulmaktadır.

Diğer Şişli Hastaneleri