Somnostar Uyku Merkezi

İstanbul / Şişli

Telefon:(0212) 314 12 52
Fax:(0___) ___ __ __
Adres:Darülaceze Caddesi Nadide Sokak No: 2
Website:www.somnostar.com

Harita

Yeni bir güne yeni bir umutla başlarken, dinamik, zinde, enerji dolu bir "Günaydın" demek ister misiniz? Sağlıklı ve mutlu bir hayat sürebilmek için düzenli uyku hayatın bir gerçeğidir. Uyku ve horlama problemleriniz için tüm donanım ve deneyimlerimizi seferber etmeye hazırız. Temel felsefemiz "Huzurlu ve Düzenli Uyku". Somnostar uyku laboratuarımız ile hizmetinizdeyiz. Gecenin sırlarını gündüzün aydınlığına çıkarmaya ne dersiniz...

Gelecek olan hasta kontrol odamızda bir gece misafirimiz olur ve aşağıdaki testler uygulanır.

Merkezimizden randevu alan hasta karnı tok ve saçları temiz bir şekilde gelmek durumundadır. Böyle gelmesi bizim için ve testin sağlıklı çıkması için gereklidir. Merkezimize gelen hastaya 16 kanaldan EEG (Elektroensefalografi), EMG (Elektromyografi), EKG (Kalp Grafisi), Snore (Horlama Testi), Flow (Solunum Testi), RESP-ABDOMEN (Karın Hareketleri), RESP-THORAX (Göğüs Hareketleri), EMG-TiBiA (Bacak Hareketleri), SaO2 (Oksijen Saturasyonu), PULSE (Nabız Kontrolü) testleri uygulanır.

Merkezimizde kendi eviniz gibi rahat edebilir, isterseniz kalktığınızda sıcak bir duş  alabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz  testler gece boyunca bilgisayara kaydedilir ve bir teknisyen tarafından  takip edilir. Bunun yanında kamera vasıtasıyla da izlenir.

Test sonuçları uzman doktorlarımız tarafından değerlendirilir ve size detaylı rapor halinde verilir.

Diğer Şişli Hastaneleri