Sakura Kadın Hastalıkları Ve Doğum Merkezi

Ankara / Çankaya

Telefon:(0312) 236 66 11
Fax:(0312) 236 09 00
Adres:Mutlukent Mah. Angora Bulvarı No:178
Website:www.sakuraklinik.com

Özel SAKURA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM Merkezi  Beysukent  Angora bulvarı üzerinde  kurulmuş olup,kadın hastalıkları, gebelik, doğum, doğum sonrası ve menopoz süreçleri  gibi her biri uzmanlık desteği gerektiren konularda profesyonel hekim kadrosu ve çok özel hizmet anlayışı ile butik hizmet veriyor.

Özel SAKURA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM Merkezi, güncel teknolojisi, uluslararası standartlara sahip hizmet kalitesi,  güler yüzlü ekibi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla,  kadın olmanın güzelliğini yaşatmak ve kadın sağlığının koruyucusu olmak misyonu ile karşımıza çıkıyor.

Doğum odaları,ameliyathane, yenidoğan yoğunbakım ünitesi,yetişkin yoğun bakım ünitesi, radyoloji  bölümü, laboratuar,  tek kişilik konforlu  hasta odaları, kafeterya ve kendine ait  otoparkı ile hizmet veren SAKURA , genel kadın sağlığı, gebelik ve doğum, jinekoloji,pediatrik-ergen jinekoloji, ürojinekoloji, jinekolojik onkoloji, infertilite, menopoz gibi alanlarda her yaş grubundaki kadınlara koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti alma olanağı sunuyor.

İLERİ TEKNOLOJİ VE TETKİK İMKANLARI

SAKURA, kullandığı güncel teknolojiye sahip cihazlarla ileri  tetkik ve tanı ve tedavi  hizmeti sunmaktadır. SAKURA’da laboratuar biriminde kadın hastalıkları ve doğum alanındaki  tüm rutin tetkikler, tarama testleri, genetik incelemeler yapılabilmekte; radyoloji bölümünde ise   4D USG, renkli doppler USG, meme USG,  kemik dansitometrisi ve digital mamografi gibi ileri görüntüleme yöntemleri kullanılmaktadır.

 

Diğer Çankaya Hastaneleri