Özel Sadabad Tıp Merkezi

İstanbul / Şişli

Telefon:0(212) 210 62 10
Fax:0(212) 210 62 09
Adres:Talatpaşa Mah. Aslanpaşa Cad. No:10 Okmeydanı
Website:www.sadabadtip.com

1998 yılında Talatpaşa mahallesinde özel sağlık kuruluşu olmaması nedeniyle Özel Sadabad Polikliniği olarak faaliyete başladık. Kuruluşumuzda pek çok  uzmanlık  branşı  mevcuttu. Aynı zamanda sağlık heyeti oluşturarak heyet raporu organizasyonunu gerçekleştirdik. Sürücüler için heyet raporu düzenleyerek hizmet alanımızı genişlettik. Binlerce adaya ehliyet için sağlık raporu verdik. Yine yeni bir alan haline   gelen  Özel Güvenlik  Görevlisi  olgusunu  gözleyerek   onlar  içinde   Heyet  Raporu  düzenleme  izni  aldık ve Özel  güvenlik görevlisi  olur  sağlık raporu  ile  binlerce  gencimize  hizmet  sunduk.  

 

Zaman  içinde  görülen   ihtiyaç  üzerine  yerimizi  bu günkü  müstakil binamıza  taşıdık. Sağlık alanında çok hızlı değişimler yaşanıyordu. Bu değişime ayak uydurmak ve bir basamak daha yukarıya çıkmak zorundaydık. Poliklinik olarak faaliyet sürdürmek zordu. Yeni bir  alan  Tıp  merkezi  oluşumu  idi bizde  buna   uyum  sağlayarak  Özel Sadabad  Tıp  Merkezi   olarak  faaliyetimize  devam  etme  kararı  aldık.  2008  yılının  başında   SOSYAL GÜVENLİK  KURUMU  ile de  anlaşma  yaparak  SSK  - BAĞ-KUR-  EMEKLİ  SANDIĞI  hastalarına  hiçbir  ücret  almadan hizmet  vermeye  başladık. Halen bu hizmete devam etmekteyiz.  Tahlil ve görüntüleme ücretlerinden SGK hastalarına  indirim sağlamaktayız.

 

     Ayrıca Emar ve Tomografi gerektiren  hastaların sevk  işlemleri anlaşmalı  kurumlara  yapılarak hastalara hem  ekonomik  yardım sağlanıyor,  hem de zaman  kayıpları  önlenerek biran  önce teşhise  varılıyor. 

 

  TIP MERKEZİMİZDE  GASTROSKOPİ  VE  KOLONOSKOPİ İŞLEMLERİ  RANDEVU  ALINARAK  YAPILMAKTADIR.

 

       Mevcut uzmanlık alanlarımızla   Önce  insan  odaklı  hizmet  anlayışımızı  devam  ettiriyor  olmanın   haklı  gururunu yaşamak  ve  çözüm  odaklı  perspektifimizi  sonuna  kadar  devam  ettirmek amacındayız.

Diğer Şişli Hastaneleri