Rutin Tıp ve Araştırma Laboratuvarları

İstanbul / Fatih

Telefon:(0212) 530 45 06
Fax:(0212) 632 02 46
Adres:Millet Caddesi Güney Apt. No: 31/2 Fındıkzade
Website:www.rutinlab.com.tr

Harita

Merkez Laboratuvar olarak Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji branşlarında çalışıyoruz. Androloji bölümümüzde spermiyogram, sperm yıkama ve üreme sağlığı testleri yapılmaktadır. Alerji laboratuvarında Solunumsal, Gıda ve Çocuklara özel Alerjen Spesifik IgE Panel testleri ile tekli Spesifik IgE testleri ile diğer alerji teşhis testleri uygulanmaktadır. CYBH Bölümümüzde geniş tarama panelleri ile cinsel yolla bulaşan hastalıklar testleri yapılmaktadır. Gebelik takibinde Prenatal Tanı Down Sendromu Tarama Testleri, İkili Test, Üçlü Test, Dörtlü Test yapılmaktadır. Evde kan alma hizmetimiz başlamış olup, test ücretlerine hizmet bedeli eklenmemektedir.

Misyonumuz

Rutin Tıp ve Araştırma  Laboratuvarları tüm tıbbi laboratuvar hizmetlerini ileri teknoloji kullanarak, yetkin çalışanlarıyla  kaliteli, güvenilir, bilimsel, etik ve rekabetçi koşullarda sunmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Doğru ve güvenilir laboratuvar hizmeti sunmak vizyonumuzdur.

Bizimle çalışanlara karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri de, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlamaktır.

Diğer Fatih Hastaneleri