Renin Dializ Merkezi

İstanbul / Şişli

Telefon:(0212) 320 10 12
Fax:(0212) 320 10 14
Adres:Halil Rıfat Paşa Mahallesi Arel Sokak No: 2 Okmeydanı
Website:www.renindializ.com

Harita

Merkezimizde Nefroloji ve İç Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. A. Abbas Özdemir yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz diyaliz konusunda gerekli tecrübeye sahip doktor ve hemşirelerden oluşmaktadır.

40+3 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hepatit B'li ve Hepatit C'li hastalarımızın; kendilerine tahsis edilen ve içinde tuvaletleri de mevcut odalarda diğer hastalarımızdan ayrı şekilde tedavileri yapılmaktadır.

Hastalarımızın aylık olarak kan sayımları ve biyokimya tetkiklerini güvenilir ve dog^ru sonuçlarla en kısa sürede merkezimiz laboratuarında yapmaktayız. Bütün hastalarımıza 2 ayda bir defa olmak üzere Hepatit markerleri (HBsAg, Anti-HBs, Anti-HCV) ve Anti-HIV testleri yapmaktayız. 6 ayda bir olmak üzere de CMV-IgG, CMV-IgM ve Parathormon testleri yapmaktayız. Hastalarımızın tedavi takipleri ve rutin tetkiklerini şahsi dosyalarında ve bilgisayar ortamında saklamaktayız.

Diğer Şişli Hastaneleri