Reem Gaziosmanpaşa Nöropsikiyatri Merkezi

İstanbul / Gaziosmanpaşa

Telefon:(0212) 497 16 37
Fax:(0212) 417 88 88
Adres:Cumhuriyet Meydanı Halit Paşa Caddesi Hasan Kaya İş Merkezi No: 93 Kat: 4
Website:www.emg-eeg.com

Harita

Kurulduğu 1997 yılından bu yana Elektrofizyoloji alanında hizmet veren ROTAM EMG EEG Merkezi 2003 yılı itibari ile planlı büyüme stratejisi çerçevesinde hizmet kapasitesini arttırarak bulunduğu adrese taşınmıştır.

Hizmet yapısını toplam kalite esası üzerine kuran merkezimiz Nörolog Uzman Dr. Mehmet Yavuz yönetiminde son derece tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir.

Teknik donanımı en yeni teknolojileri içeren merkezimizde iki adet Dijital EEG ve bir adet EMG cihazımız mevcuttur. Henüz çok yeni bir teknoloji olmasına karşın CD Kayıt ve Video EEG monitirizasyonu ile üç boyutlu beyin haritalanması ve Transkranial Manyetik Stimulasyon gibi en yeni çözümler sunulmaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonun bir gelecek duygusu olduğunu, bugünü yarına bağlayan entellektüel bir köprü olduğunu biliyoruz.

Hastalıkların doğru ve isabetli tedavisinin yapılabilmesi için önce doğru tetkiklerden geçilmesi büyük önem taşır. Tetkik aşamasında sahip olunan cihazların kalitesi ve teknolojik üstünlüğü ne kadar yüksek ise tedavi öncesi teşhisin isabetteki duyarlılığı o denli yüksektir.

“Hastalık yoktur, hasta vardır” bilinciyle güler yüzlü, hasta psikolojisinden anlayan, deneyimli çalışanlarla üstün teknoloji cihazların birleşimi genel stratejik vizyonumuz durumundadır.

Misyonumuz

Rekabetin mutlak yaşam biçimi olduğu sınırsız bir dünyada rakip olmak ile lider olmak arasındaki farkı biliyoruz.

Sürekli değişen ve gelişen dünyada hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması bir yana dün gibi de olmadığını biliyoruz. Bu yüzden İletişim ve Haberleşme özelliklerinin çok yüksek bir düzeye çıktığı günümüzde, hizmetimizin kalitesi yanında sizlere kendimizi anlatmamızın da çok önemli bir ihtiyaç olduğunu biliyoruz.

Bu noktadan hareketle misyonumuzu kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmak olarak belirliyoruz.

Diğer Gaziosmanpaşa Hastaneleri