Pozitif Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

İstanbul / Beşiktaş

Telefon:(0532) 294 01 28
Fax:(0212) 287 66 14
Adres:Etiler Nisbetiye Caddesi İhsan Aksoy Sokak Fulya 2 Apt. Daire: 4 Etiler
Website:www.fiziktedavim.com

Harita

Pozitif Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde hastalarına dünya standartlarında hizmet sunan, uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir sağlık kuruluşudur.

Merkezimiz günümüzün gelişmiş koşullarında sağlığınızın takipçisi olmak, tedavi şartlarını çok daha uygun ve rahat koşullarda gerçekleştirmek, Pozitif Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi sayesinde mümkün hale gelmiştir.

Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren Pozitif Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş rehabilitasyon ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.

Hastaların ağrılarını gidermek, yara iyileşmesini hızlandırmak, maksimum hareket kabiliyeti ve günlük yaşamda bağımsızlık sağlamak ve hastayı en üst fonksiyonel seviyeye ulaştırmak için Uzman Fizik Tedavi Doktoru, Fizyoterapist ve Ocupational Terapist'ten oluşan rehabilitasyon ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Sağlıklı bir yaşamın varlığı öncelikle kişinin kendine değer vermesi, sağlığını önemsemesi ve pozitif düşünmesiyle mümkündür. Pozitif Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Diğer Beşiktaş Hastaneleri