Pembemavi Özel Kadın Doğum ve Tüp Bebek Merkezi

Bursa / Nilüfer

Telefon:0(224) 444 07 14
Fax:0(224) 242 42 50
Adres:Fethiye Mah. Ulu Cad. No:1
Website:http://www.pembemavi.com.tr

Harita

Pembemavi, modern, en yeni teknoloji ile donatılmış, fiziksel şartları uygun, güleryüzlü personeliyle hizmet veren bir merkez olup, 1998 yılında 5 kadın hastalıkları ve doğum uzmanının bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Pembemavi Kadın Doğum ve Tüp Bebek Merkezinde tüp bebek, kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili tüm tanı ve tedavi imkanları sağlanmaktadır. Pembemavi haftanın tüm günlerinde 24 saat sürekli hizmet sunmaktadır. Tüp bebek ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi, ruhsatlandırma ve sertifikasyonunu tamamlayarak, tüp bebek merkezi olarak 2006 yılında çalışmaya başlamıştır. Merkezde tıbbi anlamda en son bilgi ve teknolojiler, tüm hekimler ve yardımcı sağlık personeli ile birlikte takip edilmekte ve periyodik bilimsel algoritma toplantılarıyla pekiştirilmektedir.

Pembemavi Tüp Bebek Merkezi Op.Dr. Nevin ÖZSARAÇ direktörlüğünde, Op.Dr.Nedret KOLSAL, Emb. Tuğba NALBANTÇI ve diğer sağlık personelinden oluşan ekiple çalışmalarını sürdürmektedir.

Pembemavi Kadın Doğum Merkezi, Op.Dr. Nevin ÖZSARAÇ, Op.Dr.Lale ERBiL, Op.Dr.Nedret KOLSAL, Op.Dr.Nilgün KARAYILANOĞLU, Op.Dr.Feride Selim AVDICI,Op.Dr.Necdet KIRKER ,Op.Dr.İsmail KÜÇÜKERDOĞAN ve anestezi bölüm sorumlusu Uzm.Dr.Özer ÖZSARAÇ ve ekibi ile, 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Diğer Nilüfer Hastaneleri