Pedam Psikiyatrik Eğitim Danışma Araştırma ve Tedavi Merkezi

İstanbul / Şişli

Telefon:(0212) 296 85 09
Fax:(0212) 343 07 66
Adres:Rumeli Caddesi No: 71 Osmanbey
Website:www.pedam.com

Harita

Biz PEDAM çalışanlarıyız. Erişkin ve çocuk psikiyatristleri, pedagog ve psikologları ile 1996’dan bu yana mutlu yaşayan ve çevresine mutluluklar yaşatmaya çalışan bir ekibiz.

Her biri farklı tıp fakültelerini bitirerek, gene her biri farklı kurumlarda (İstanbul Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi) 4 yıllık uzmanlık eğitimlerini tamamlamış olan uzman psikiyatristlerce 1996 yılında kurulmuştur. Ekibin ilk tedavi merkezi Şişli Camii arkasında iki yıl süre ile hizmet vermiştir. Mekanın gereksinimleri karşılamada yetersiz kalması ve hastalarımızın isteği doğrultusunda ilk yerine yakın, ama daha sevimli olan şimdiki merkezine taşınmıştır. 1998 yılından bu yana merkezde çocuk, gençlik ve erişkin psikiyatrisi alanlarında hizmet vermektedir. Psikiyatristlerimizin her birinin Türk ve dünya psikiyatri literatürlerinde çalışmaları bulunmakta ve halen sürmektedir.

Benzeri az rastlanır bir şekilde 4 yıldır PEDAM çatısı altında ekibimiz çocuk ve gençlik psikiyatrisi, alkol madde tedavisi, hipnoz, dissosiyatif bozukluklar, duygulanım bozuklukları, kaygı bozuklukları, kişilik bozuklukları ve psikotik bozukluklar gibi konularda danışma ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca 2001 Mayısından bu güne kadar iki ayda bir yayınlanan ve YAYSAT kanalıyla bayilerde satılan Popüler Psikiyatri dergisini yayınlamaktadır.

Diğer Şişli Hastaneleri