Parkmed - Aile Hekimliği Tanı, Teşhis, Tedavi, Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarları

Ankara / Çankaya

Telefon:(0312) 428 22 00
Fax:(0312) 428 22 02
Adres:Cinnah Caddesi Göreme Sokak Nazmibey İş Hanı Numara 1/1 Kavaklıdere
Website:www.parkmed.com.tr

Harita

Parkmed kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, Ocak 2004 tarihinden itibaren bugüne dek sizlerin ve ailenizin sağlık sorunlarıyla yanınızdadır.

Parkmed Laboratuarlar Grubu bünyesinde; ilgili, güler yüzlü ve tecrübeli ekibiyle; en son teknoloji laboratuar ve görüntüleme ekipmanıyla yıllardır Ankara’da en iyiler arasındaki yerini korumuştur. En son teknoloji oto analizörleri ile en güvenilir, en kaliteli ve en hızlı biçimde çalışılmaktadır.

Parkmed Görüntüleme Ünitesi kapsamında ise; Digitalize Mamografi, Digital Röntgen, Kemik Mineral Densitometrisi, Renkli Doppler ve Ultrasonografi çekimleriniz tecrübeli ekibimiz eşliğinde yapılmaktadır.

Misyon ve Vizyonumuz

Son teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını benimseyen, tüm hastalarının ve yakınlarının memnuniyetini öncelikli olarak önemseyen, sosyal sorumluluklarının bilincinde, her zaman lider ve yenilikçi uygulamaları ile sektöründe örnek olma özelliğini sürdürmeyi kendine misyon edinmiştir.Kendine vizyon olarak ise; “Kan Bağımız Olmadan Kurduğumuz Aile Bağı” sloganını seçmiştir.

Diğer Çankaya Hastaneleri