Özel Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Ankara / Çankaya

Telefon:0(382) 212 02 90
Fax:0(312) 222 00 15
Adres:Emek 10. Cadde (Kırım Caddesi) Öztaş Sitesi No: 70/27 Emek Ankara
Website:http://www.yasamfiziktedavi.com

Harita

Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2004 yılında kurulan Ankara’nın ilk özel fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerindendir.

Merkezimiz hizmetlerine ilk olarak Akay Büklüm sokakta başlamış, 2007 yılında ise daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunumu için Emek 10. caddeye taşınmıştır.

Başlangıçtan itibaren amatör ruhla profesyonel hizmet sunmayı misyon edinmiş, tüm hastalarımızın ihtiyacı olan ilgi, bilgi, güler yüz ve kaliteli hizmeti bir araya getirerek sunmuştur. Hastalarımızın memnuniyetleri, sağlıkta güzel şeyler yapılabileceğinin işaretleri olmuş ve bizleri hep daha iyisini yapma konusunda teşvik etmiştir.

Sağlık, Hipokrat yemini etmiş biz hekimler için, ister resmi ister özel sektör vasıtasıyla sunulsun tıbbi etik anlayış çerçevesinde yürütülmesi gereken çok özellikli bir alandır. Hastaların kendilerini rahat ve mutlu hissettikleri, doktorundan ve sağlık çalışanlarından çekinmeden, her şeyi sorup cevabını alabildikleri kurumların varlığına olan ihtiyaç yadsınamaz bir gerçektir.

Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği, tüm çalışanları ile kendini hasta yerine koymasını bilen, onların isteklerini, önerilerini ön planda tutan, bilgi ve tecrübesiyle doğru tanı doğrultusunda güvenilir tedavi yöntemleri uygulayan bir merkezdir. Güler yüzlü, ilgili, bilgili ve tecrübeli bir ekiple sıcak bir ortamda her gün daha mükemmelini yapma çabası içinde hizmetinizdeyiz

Diğer Çankaya Hastaneleri