Özel Sani Konukoğlu Hastanesi

Gaziantep / Şehitkamil

Telefon:0(342) 211 50 00
Fax:0(342) 211 50 10
Adres:İncilipınar Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No: 45
Website:www.sankotip.com

Gaziantep’te, çağdaş teknoloji ile donatılmış, modern bir sağlık merkezinin bulunmayışının getirdiği güçlükleri yaşayan Sani Konukoğlu, 1993 yılında Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nin kuruluşunu başlattı ve çalışmalarını 1994’te aramızdan ayrılıncaya kadar sürdürdü.

Sani Konukoğlu’nun idealini gerçekleştiren ailesinin 1996 Ağustos ayında faaliyete geçirdiği Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, bugün ülkemize kazandırılmış en büyük sağlık kuruluşlarından biridir.

Yoğun talep karşısında, 2006 yılında başlatılan, hastanenin ek bina inşaatı, Kasım 2009’da tamamlanarak, her iki binada Gaziantep ve bölge halkına hizmet verilmesine başlanmıştır.

Misyonumuz

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, kendi topraklarının özünü evrensel boyutlara taşıyor. Yaklaşık 60.000 metrekarelik bir çalışma alanında hizmet veren hastane bugün, 611 yatak kapasitesi ile bölgemizde dünya standartlarında hizmet verebilen tek sağlık kuruluşudur. Gaziantep merkez olmak üzere Diyarbakır, Urfa, Antakya, Adıyaman, Kahramanmaraş, Mersin, Batman, Siirt gibi tüm çevre illere, Halep, Bağdat, Sam gibi komşu ülkelerin büyük kentlerine hizmetlerini yaymıştır.

En üstün hizmetin insana hizmet olduğuna inanan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, bir hastane olmanın çok ötesinde hastasına ev ortamının rahatlığını aratmayacak bir yakınlık göstermeyi amaçlar.

Hastanemiz, modern hastane yönetimi anlayışıyla ilkler arasına girmeyi başarmıştır. Bugün, Türkiye' de TS - EN ISO 9000 Kalite Sistem Belgesi'ne sahip olan dördüncü hastanedir.

Kuruluş ilkelerinden biri "kar amacı gütmemek" olan hastanemiz, üstlendiği misyon gereği ücret politikasını da bu ilkesiyle belirlemiştir. Türk Tabipler Birligi'nin Asgari Ücret Tarifesi'ni temel almıştır.

Diğer Şehitkamil Hastaneleri