Özel Medikar Polikliniği

İstanbul / Üsküdar

Telefon:0(216) 391 22 24
Fax:0(216) 391 20 26
Adres:İcadiye Mahallesi Ayarcıbaşı Sokak Yonca Apt. No: 19/2
Website:www.medikarhastanesi.com

Harita

22080 m² kapalı alana sahip, mimarisi, teknolojik alt yapısı, özel birimleri ve deneyimli Uzmanlarıyla, sağlık sektöründe Türkiye’nin Dünya ile yarıştığının bir kanıtı olan ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ sağlık alanında sunduğu A sınıfı hizmet kalitesiyle yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir hastanedir. 105 yatak kapasitesine sahip, tüm odaları gün ışığı alan,  hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde düzenlenmiş olan Medikar Hastanesi, Işıklandırmada yaratılan özel sistem sayesinde tavandaki ışığın hastanın doğrudan gözüne gelmesinin önlenmesine kadar her ayrıntıyı, dünyaya örnek olabilecek şekilde tasarladı ve uyguladı. Renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok daha uzaklara götüren ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ, adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sunmaktadır.

Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji donanımı sayesinde ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ bünyesinde 5 Ameliyathane, 6 Yataklı Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, 10 Küvözlü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 6 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Doğumhane bulunmaktadır. Ayrıca Hastanemizde  24 Saat görev yapan Acil Servis ve ambulans hizmeti  mevcuttur.

MİSYONUMUZ

 Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metotlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız. 

 VİZYONUMUZ

Bölgesinde öncülük rolünü üstlenen, kurumsal bütünlüğünü sağlamış, çağdaş fiziki alanlarda kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, yeniliklere açık, büyük ve modern bir hastane olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Diğer Üsküdar Hastaneleri