İstanbul Cerrahi Hastanesi

İstanbul / Beşiktaş

Telefon:(0212) 444 44 24
Fax:(0212) 296 94 82
Adres:Ferah Sokak No: 22 Nişantaşı
Website:www.istanbulcerrahi.com

Harita

Toplum sağlığı için en son teknolojiyle, sürekli bilimsel gelişimi hedef alarak hizmet vermek amacıyla 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren İstanbul Cerrahi Hastanesi, çağdaş yönetim anlayışı ve uluslararası düzeyde eğitim görmüş ve çalışmalar yapmış uzman kadrosuyla  dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur.

Hastanemizin hizmetlerinden, vatandaşlarımızın yanı sıra, İstanbul'da yaşayan yabancılar, Balkanlar, Orta Doğu, Turki Cumhuriyetler, A.B.D ve başta Almanya olmak üzere Avrupa'nın diğer ülkelerinden gelen hastalar da yararlanmaktadır.

Sağlık alanında en son standartlarda verdiğimiz hizmetleri gelecekte de geliştirerek sürdürmek en büyük hedefimizdir.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknoloji ile toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirerek tıp dünyasının gelişimine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinen, teknolojik alt yapısı ve nitelikli çalışanları ile uluslararası standartlarda hizmet sunan saygın bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Diğer Beşiktaş Hastaneleri