Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

Ankara / Çankaya

Telefon:0(312) 417 85 85
Fax:0(312) 418 03 02
Adres:İnkılap Sokak no:27 Kızılay/ANKARA
Website:www.ozkayatipmerkezi.com

Özel Özkaya Tıp Merkezi 2006 yılında, Ankara’nın en merkezi yeri olan Kızılay’da kurulmuştur. 2500 m2 kapalı alana sahip Özel Özkaya Tıp Merkezi uzman doktorlarımız, modern tıbbı cihazlarımız, güler yüzlü personellerimiz sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedeflemiştir. Uygun bina yapısına ve hızlı hizmet sunabilecek iç mimari tasarımına sahiptir. Doğru tanı ve başarılı bir tedavide en önemli adım, güvenilir bir laboratuvar desteğidir. Bu bilinç ile 2011 yılında Viromed Laboratuvarımız ile sağlık sektöründe yılları kapsayan tecrübemizi, laboratuvar hizmetlerine taşıyarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde dünyada kabul gören yöntemleri uygulamayı ve kalite bilincini geliştirmeyi misyon edindik. 2013 yılında ikinci merkezimiz Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi, Kızılay İnkılap sok No:27 adresinde, müstakil bir binada tıbbi cihazlar ile donatılmış 24 saat ameliyat imkanı ile siz değerli hastalarımızın hizmetine açılmıştır. Kendimizi daha da geliştirerek ve sizlere daha kaliteli hizmet vermek için Özel Özkaya Görüntüleme Merkezi 2017 yılında Kavaklıdere de faaliyete geçmiş olup modern cihazlarla ve uzman kadromuzla hizmet vermektedir.

BÖLÜMLERİMİZ

ACİL

İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE)

KARDİYOLOJİ

BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

KULAK BURUN BOĞAZ

GENEL CERRAHİ

GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

ÜROLOJİ

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

PSİKİYATRİ

ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI

NÖROLOJİ

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

GASTROENTEROLOJİ

DERMATOLOJİ

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

PSİKOLOG

DİYETİSYEN

ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ

RADYOLOJİ

GÜZELLİK MERKEZİ

CHECK UP MERKEZİ

CERRAHİ MÜDAHALE BİRİMİ

Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezimizde modern ve donanımlı olarak hazırlanan 2 genel ameliyathanemizde; Kadın Hastalıkları ve Doğum Genel Cerrahi Ortopedi ve Travmatoloji KBB Üroloji Estetik, Plastik Cerrahi Beyin ve Sinir Cerrahi Göz Sağlığı ve Hastalıkları branşlarında bütün ameliyatlar yapılmaktadır. ÖZEL ÖZKAYA TIP MERKEZİ MİLLİ MÜDAFA CAD NO:16 KIZILAY/ANKARA 0312 417 85 85 ÖZEL İNKILAP ÖZKAYA TIP MERKEZİ İNKILAP SOK NO:27 KIZILAY/ANKARA 0 312 418 03 03 ÖZEL ÖZKAYA TIBBI GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ ATATÜRK BULV.UĞURLU İŞHANI 2.KAT NO:237/31 KAVAKLIDERE/ANKARA 0312 467 67 20 ÖZEL VİROMED LABORATUVARLARI KAVAKLIDERE MAH ATATÜRK BULVARI No:237 D:27-28, 06680 Çankaya/Ankara 0 312 427 85 85

WWW.OZKAYATİPMERKEZİ.COM

instagram/ozkayatipmerkezi

facebook/ozkayatipmerkezi

Özel Özkaya Tıp Merkezi ve Özel İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezi Ankara’nın en merkezi yeri olan Kızılay’da  uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü personelimiz sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedeflemiş , Ankara’nın saygın sağlık kurumları arasında yer almaktadır. İlk merkezimiz olan Özel Özkaya Tıp Merkezi 2006 yılında faaliyete başlamıştır. Tıp merkezimiz Uygun bina yapısına ve hızlı hizmet sunabilecek iç mimari tasarımına sahiptir. Tıp merkezimizde Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Açıldığı günden itibaren uzman kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmiş ve modern sağlık kurumları arasında yer almaktadır. Tıp merkezimizde  her biri kendi dallarında uzman 27 uzman hekimimiz  Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Diyetisyen, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nöroloji,Psikiyatri,Psikolog Radyoloji,  Kardiyoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Üroloji,Ortopedi ve Travmatoloji ,Medikal Estetik yer almaktadır.

Özel İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezi 2013 yılında hastalarımıza daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için İnkılap sokak No: 27 Kızılay/ANKARA adresinde, müstakil bir binada 24 saat hizmet veren,   son sistem tıbbi cihazlar ile donatılmış  2  adet genel     1 adet lokal olmak üzere toplam 3 adet ameliyathane ile ,siz değerli hastalarımızın hizmetine açılmıştır.  Kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını sağlamak için tüm hizmetlerimizi, insana değer veren sıcak bir ortamda sunuyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın ihtiyaçlarına karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için çalışan ekip anlayışı ile hizmet veriyoruz.

Özel İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezinde 24 adet uzman hekimimiz ile  Ağız ve Diş Sağlığı, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye),  Gastroenteroloji, Genel Cerrahi ,Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nöroloji,Psikiyatri,Psikolog, Radyoloji,  Kardiyoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Üroloji, Beyin ve Sinir Cerrahi,  Göğüs Cerrahi,  Ortopedi ve Travmatoloji , Plastik ve Rekonstrüktif  ve Estetik Cerrahi branşlarında hizmet vermekteyiz.

Diğer Çankaya Hastaneleri