Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi

İstanbul / Bahçelievler

Telefon:(0212) 555 08 88
Fax:(0212) 555 01 91
Adres:Bağcılar Cad. No: 1 Haznedar
Website:www.hospitaliumgroup.com

Harita

Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi tanıtım sayfası. Özel Hospitalium Haznedar Hastanesi randevu alma.

 Ülkemizde sosyal güvenlik kurumları güvence kapsamındaki hastalarımızın, ihtiyaç duydukları sağlık hizmetini, tercih ettikleri sağlık kurumlarından almalarına olanak sağlayan yasalarla beraber, sağlık hizmetini sunucularının da yoğun rekabet dönemini başlatmıştır. Kaliteye daha fazla önem vermeye başlayan sektör, tıbbi teknoloji ve yetişmiş insan gücüne üst düzeyde yatırım yapmaya devam etmektedir.

 
“ Sağlık Turizmi “ konusunda da önemli adımların atıldığı günümüzde, ülkemiz sağlık sektörü dünya ile yarışır düzeye gelmiştir. Global bilgi paylaşımında önemli rolü bulunan internet, tıbbi kongreler ve sağlık turizmi fuarları ile birlikte, sektörümüzü daha yakından tanıma fırsatını bulan dünya sağlık profesyonelleri, dünya standartlarımızdaki hizmetlerimizi satın alma yönündeki talepleri her geçen gün artmaktadır.
 
Yukarıda ifade ettiğimiz nedenlerden aldığımız şevk ile insanın en önemli değerinin insan, insanın en değerli hazinesinin de insan sağlığı olduğunun bilinciyle, bedensel ve ruhsal sağlığa yönelik hizmeti güvenilir, etik, etkin, modern ve uygun ekonomik koşullarda, hızlı ve yaygın bir şekilde topluma sunmak vizyonumuzla, güçlerimizi Hospitalium markası altında topladık.
 
Bugüne kadar büyük bir özveriyle çalışarak halkımıza sağlık hizmeti veren Özel Çamlıca Ömür Hastanesi ve Özel Haznedar Sağlık Hastanesi’nin işletme isimleri Hospitalium Çamlıca ve Hospitalium Haznedar olarak değiştirilmiştir.
 
Sağlık hizmetlerini halkın ayağına götürecek çalışmalarımızı yaparken, küresel bir hedef olan “topluma hizmet” kavramını da Hospitalium’un vazgeçilmez bir parçası haline getirme misyonumuzdan hareket ettik. Bu bağlamda Hospitalium Ümraniye ve Hospitalium Şişli’yi de hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesinin belirlenmesindeki en önemli öğe hastalarımızın memnuniyeti olacaktır.
 
Hospitalium Medical Group, kusursuz hasta memnuniyetini sağlayabilmek ve halkımızın her türlü sağlık ihtiyacına cevap verebilmek için her an hizmetinizdedir.

Diğer Bahçelievler Hastaneleri