Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

İstanbul / Gaziosmanpaşa

Telefon:(0212) 615 38 38
Fax:(0212) 615 38 49
Adres:Çukurçeşme Caddesi No: 51
Website:www.gophastanesi.com.tr

Harita

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında bölgenin ilk yataklı sağlık kuruluşu olarak 24 saat uzman hekimlerle hizmet vermeye başladı. Güvenilirliğinden ödün vermeden yeni uygulamalara öncülük etmiş, hizmet anlayışıyla her zaman takdir edilmiştir.

Hastanemiz üstlendiği kaliteli hizmet anlayışı ile yeni ek binasıyla oluşan yeni hastanesinde de hizmet vermeye devam etmektedir. Depreme dayanıklı akıllı bina teknolojisi, 10 ameliyathane, 196 yatak kapasitesi, dünyanın en ileri tıp teknolojileri ile bu güne kadar 1 Milyondan fazla kişiye sağlık hizmeti sunmanın, 50.000’den fazla ameliyat yapmanın gururunu ve mutluluğunu taşımaktadır. Hastanemizde bugüne kadar 15.000 den fazla bebek dünyaya gelmiştir.

Hastanemizde Acil Servisi, Organ Nakli Merkezi, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, Yoğun Bakım (Yetişkin, yeni doğan, koroner ve kardiyovasküler yoğun bakım), Ortopedi, El ve Mikrocerrahi, Diş, Tüm acil Ameliyatlarda 24 saat staff uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.

Diğer Gaziosmanpaşa Hastaneleri