Özel Eskişehir Göz Merkezi

Eskişehir / Eskişehir Merkez

Telefon:(0222) 230 11 30
Fax:(0222) 230 34 44
Adres:İstiklal Mahallesi Çınar Sokak 6/1 Eskişehir
Website:www.eskisehirgozmerkezi.com.tr

Özel ESKİŞEHİR GÖZ SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI DAL MERKEZİ (EGM), Eskişehirin ve bölgenin tanınmış hekimlerinden Op.Dr. Etihan Cantürk'ün kurucu­luğunda hizmet vermeye başladığı 30 Nisan 2008 tarihinden itibaren, HASTA KONFORU ve GÜVENLİ­ĞİNİ amaç edinmiş, Eskişehir'de bu anlamda ilk ve tek en büyük göz sağlığı ve hastalıkları merkezidir. Bu amaçla göz hastalıklarının sorunlarına çö­züm getirmek üzere şehrimizde yeni bir dönem başlatan EGM, verdiği İLKELİ, ETİK sağlık hizme­ti, kullandığı YÜKSEK TEKNOLOJİ, Eskişehir'de ve Türkiye'de tanınmış PROFESÖR ve UZMANLARDAN oluşan deneyimli hekim kadrosu ve eğitimli, güler yüzlü personeli ile kısa sürede Eskişehir'de tercih edilen bir göz sağlığı merkezi olmuştur.

Misyonumuz

"HASTA GÜVENLİĞİ ve KONFORU"nu sağlamak için, takım ruhu içinde çalışan nitelikli personel ile yüksek teknoloji ürünü cihazlarla hizmet vermektir.

Vizyonumuz

İleri teknoloji ürünü cihazlarla en iyi tıbbi malzemeyi kullanarak,çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, bölgenin en iyi göz hastalıkları merkezi olmaktır.  

 

 

Diğer Eskişehir Merkez Hastaneleri