Özel Doğu Anadolu Hastanesi

Elazığ / - Tüm İlçeler -

Telefon:(0424) 248 50 50
Fax:(0424) 237 00 77
Adres:Sürsürü Mahallesi Malatya Caddesi No: 37
Website:www.anadoluhastanesi.com.tr

Harita

Özel Anadolu Hastanesinin amacı, Hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, grubun her noktasından, en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.

Sağlık alanında bir yandan sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğiteceğiz.

Hastane Politikamız

Önce insan, önce sağlık anlayışıyla, hasta ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini Kanun ve etik kurallara bağlı kalarak, hasta bakımı ve yönetim standartlarında sürekli gelişmeyi sağlamak, toplam kalite standartlarından ödün vermeden, çalışanlarımızla ekip ruhu içinde, güler yüzlü, tarafsız, etkin, verimli, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Her alanda kaliteyi benimsemiş, sağlık hizmetlerinde ileri teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, nitelikli personeli ile sürekli gelişen, güven saygınlıkta önder, toplumun beklentilerine en iyi şekilde cevap veren ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır.

Vizyonumuz

Sağlık sorun ve gereksinimleriyle kurumumuza gelen her bireye; hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı,hizmeti veren ile alan  arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp memnuniyeti artırmaya odaklı, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı ,tedavi edici uygulamalar anında koruyucu sağlık hizmetlerini de göz önüne alarak kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak anlayışı ile hastane vizyonumuza ulaşmaktır.