Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Ankara / Çankaya

Telefon:0(312) 439 28 11
Fax:0(312) 442 97 09
Adres:Abdullah Cevdet Sokak No: 9
Website:www.ducefiziktedavi.com

Nisan 2007'de hizmete açılan Özel Du-Çe Atakule Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon donanımı ve yeni tedavi yaklaşımları ile Ankara’nın en kapsamlı merkezleri arasındadır. Merkezimizin ilk hedefi olan hasta sağlığı ve memnuniyetine ulaşmak amacıyla modern tıbbın tüm olanakları ile ekibimizin bilgi ve tecrübeleri hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Fizik tedavi ve rehabilitasyon hasta grubu için uygun 1500 metrekare alan üzerine kurulu 3 katlı bir kuruluştur.

Yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Doktor Muayene Odaları, Bekleme Salonu, Özel Amaçlı Egzersiz Salonu, Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon Amaçlı Egzersiz Salonları ve tam donanımlı El Rehabilitasyon Ünitesi'nden oluşmaktadır. Merkezimizde Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerince belirlenen ölçülerden daha büyük ve konforlu toplam 37 adet tedavi odası bulunmakta olup aynı anda 38 hastayı tedavi edecek donanım ve kapasite mevcuttur.

Misyonumuz

Özel Du-Çe Atakule Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek üzere koruyucu, iyileştirici, güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, etik değerlerden ödün vermeden, çağdaş standartlarda, hasta ve yakınlarının haklarına, topluma ve çevreye saygı göstererek, ulaşılabilir, beklentileri karşılayan sunan bir sağlık kuruluşudur.

Vizyonumuz

Özel Du-Çe Atakule Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı ile tıbbın gereklerine uygun son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanan, güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kaliteli sağlık hizmetleri ile hem yurt içinde hem de yurt dışında model oluşturacak bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Diğer Çankaya Hastaneleri