Özel Dentroom Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

İstanbul / Bahçelievler

Telefon:(0212) 444 33 68
Fax:(0212) 507 63 57
Adres:İzzettin Çalışlar Caddesi Ömür Sokak No: 6
Website:www.dentroom.com

Harita

Ağız ve diş sağlığı son on yıl içinde dünyada en dinamik ve gelişme gösteren sektörlerden biri haline gelmiştir. Bu doğrultuda teknolojinin kullanımı, diş hekimleri ve eğitim sağlık kadrosunun geliştirilmesi de buna en büyük etken olduğu söylenebilir. Dentroom bu gelişmeleri ilke edilmesinin yanı sıra yeni hizmet alanları ile sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınızla sohbet edebileceğiniz sıcak bir ortam olmasının yanı sıra, kültür sanat hayatımızın birer parçası olabilecek, ziyaretçilerimizin hayatı kolaylaştırarak yeni yaşam şekli verebilecek bir çekim merkezi olarak yapılandırılmıştır. Dentroom; sağlık merkezi olmasının yanı sıra sosyal yaşam alanınız olacaktır. Eğitim salonları, bebek bakım üniteleri, engelliler için hazırlanan özel imkanları ile toplumsal sorumluluklarını farkında olduğunu göstermektedir. Çocuklarımız için özel tasarlanan kliniklerimizde ağız ve diş sağlığı eğitimi verilirken problemli çocuklarımıza psikiyatrisi hizmeti verilmektedir.

Türkiye’nin ilk sağlık ve yaşam merkezi olan Dentroom, diş ve ağız sağlığı alanında son teknoloji ile donatılmış, geniş uzman kadrosunun hizmet edeceği ağız ve diş sağlığı ile estetiğe değer verenlerin merkezi olacaktır. Ağız ve diş sağlığı olarak yapılacak tüm çalışmalar tanıdan tedaviye kadar tüm işlemler en son teknoloji ile çalışan cihazlarla yapılmaktadır. Genel anestezi ile diş tedavisi ve çene cerrahisi ile ilgili tedaviler yapılmaktadır. İmplant, diş beyazlatma ve estetik diş hekimliği konusunda en uzman kadro ziyaretçilere hizmet sunmaktadır. Tüm birimler geniş, ferah olarak dizayn edilmiş olup, 20 tedavi ünitesi, 2 ameliyathane (1 genel anestezi, 1 lokal anestezi), alanında uzman 17 diş hekimleri ile 365 gün 24 saat ziyaretçileri için hizmete sunulmuştur.

Dentroom Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bahçelievler ve Bakırköy’ün kesişme noktasında olup, toplam 3500 metrekarelik alan içerisinde 1500 metre karesi tanı ve tedavi alanı olarak kullanılırken 2000 metre karesi otopark, seminer salonları, kafeterya ve bekleme salonları olarak yaşam alanına ayrılmıştır. Kolay ulaşılabilirliğinin yanı sıra merkezi bir yerde olması, araba park servisinin (vale parking) bulunması kurumun ziyaretçilerine verdiği hizmetlerden sadece bir bölümüdür.

Diğer Bahçelievler Hastaneleri