Özel Çapa Medilife Hastanesi

İstanbul / Fatih

Telefon:(0212) 866 80 80
Fax:(0212) 866 80 82
Adres:Millet Caddesi No: 125 Çapa
Website:www.medilife.com.tr

Bir genel hastanede olması gereken tüm ekipman ve bölümler ve uzman hekim kadrosu merkezimizde mevcut bulunmaktadır.

Uzman doktorlarımızın isimleri ve çalışma saatleri ile teşhis ünitelerimizin ve hizmet veren ekiplerin çalışma saatlerini; güncellenmiş ve doğru bilgilerle sitemizde bulabilirsiniz.

Misyon

Nitelikli uzman kadrolarımız ve sağlık ekibimizle; tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmetleri uygulamalarında etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, din, dil, ırk ve cinsiyet gözetmeksizin, kaliteli hizmet sunmak ve tıp teknolojisindeki yeniliklere açık olmaktır.

Vizyon

Bölgemizin sağlık sorunlarının çözümünde temel ve birincil sağlık kuruluşu olup, takiben tüm İstanbul genelinde güzide ve itibarlı bir sağlık müessesesi olmak asli hedefimizdir.

Hasta İlişkileri

Hastanemizden hizmet alan tüm hasta ve yakınlarının hastanemiz ile ilgili görüş ve düşüncelerini edinmek, bildirilen tüm görüşleri dikkate alarak hizmet kalitemizi artırmak amacıyla  halkla ilişkiler departmanımız görev yapmaktadır. Eleştiriler, öneriler, talepler ve katkılar halkla ilişkiler departmanımız tarafından not edilir ve ilgili tüm üst düzey yöneticiler dahil çözüm amaçlı çalışılır.

Hasta İlişkileri Bölümümüzün sizler için olduğu kadar sizlerin katkılarıyla hastanemiz gelişimimiz için de sunduğu hizmetler arasındadır.

Teşekkürleriniz ve olumlu görüşleriniz ismini ya da bölümünü belirttiğiniz herkesle paylaşıldığı gibi teşekkür ettiğiniz personelimizin amirleri ile de paylaşılır.

Şikayetleriniz ve olumsuz görüşlerinizle de sadece Hasta İlişkileri Bölümümüz değil ilgili tüm üst düzey yöneticilerimiz çözüm amaçlı ilgilenir.

Diğer Fatih Hastaneleri