Özel Osmanoğlu Hastanesi

İstanbul / Şişli

Telefon:0(850) 800 50 50
Fax:0(212) 230 26 18
Adres:Abide-i Hürriyet Caddesi Dilaçar Sokak No: 4
Website:www.osmanogluhastanesi.com.tr

Harita

İnsan hayatı bizim için kutsal ve değerlidir. Sağlığınız için, uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Tıbbi teknolojiyi yakından izleyerek, araç-gereç ve tıbbi cihazlarımızı sürekli yenilemekteyiz. Hasta ve hekimlerimize çağdaş teknolojinin olanaklarını, daha sağlıklı teşhis ve tedavi yapabilmeleri için, sunmanın kıvancı ile doluyuz.

Siz hastalarımıza ve konuk hekimlerimize aile ortamının sıcaklığı içinde hizmet vermek ana amacımızdır. Hasta haklarına saygıda kusur etmeme kararlılığı içinde hepinize sağlıklı ömür dileriz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Toplumun sağlık sorunlarına ve tıbbi konulardaki yardım arayışlarına yanıt vermeyi amaçlayan, geçmişten gelen bilgi birikimi ile hasta memnuniyeti odaklı; hasta haklarına saygılı; hastalara ve hastalıklara bilimsel tıbbi yaklaşım gösteren; etik kurallara uyan; en uygun fiyata en kaliteli hizmeti, ülkemizde sağlık hizmetinin ulaştığı üst düzeyde sunmaya çalışan; tıbbi teknolojiyi yakından izleyen; hastalarına, hekimlere ve çalışanlara aile ortamı sunan, çağdaş bir sağlık kuruluşuyuz.

Diğer Şişli Hastaneleri