Ofta Dent Ağız ve Göz Sağlığı Merkezi

İstanbul / Şişli

Telefon:(0212) 225 58 76
Fax:(0212) 232 93 83
Adres:Abide-i Hürriyet Caddesi 137/2
Website:www.oftadent.com

Harita

Dr. Cahit Ünlüçerçi önderliğinde, 1980 yılında aynı adreste göz kliniği olarak faaliyette bulunan merkez, 1993 yılında göz doktoru Dr. Cihan Ünlüçerçi ve diş hekimi - periodontolog Dr. Cem Ünlüçerçi' nin ekibe katılmasıyla bir aile şirketi haline dönüşmüş, yapılan renovasyonla ağız ve göz sağlığı alanında ortaklaşa hizmet vermeye başlamıştır. Bu tarihten günümüze Ofta Dent üzerinde hassasiyet ile durduğu eğitim ve bilim kalitesinden ödün vermeden her geçen gün düzeyini ve çizgisini yükseltmektedir.

Ağız ve göz bölümünde ki sağlık ekibi sürekli mezuniyet sonrası eğitim, kongre ve bilimsel toplantılarla devamlı kendini geliştirip, çağdaş bilgi ve tedavi teknikleri ile donatmaktadır.

Gelinen noktada geriye dönüp bakıldığında sterilizasyon, dezenfeksiyona verilen önem, birçok tedavi enstrümanı ve gereçlerin tek kullanımlık olması, uzun periodlara yayılmış kontrol programları, yapılan ve bitirilmiş her türlü tedavinin defalarca tetkik edilerek sorgulanması, bilgili, güler yüzlü, samimi ve sıcak personeli halen amatör ruhunu koruyan doktor ekibi genel karakterini açıklamaktadır.

Diğer Şişli Hastaneleri