Nişantaşı Ortopedi Merkezi

İstanbul / Şişli

Telefon:(0212) 343 05 59
Fax:(0212) 343 06 59
Adres:Valikonağı Caddesi No: 143 Ocak Apt. D: 5 Nişantaşı
Website:www.nomerk.com

Harita

Nişantaşı Ortopedi Merkezi 3 yıl önce kurulmuştur. Ortopedik problemli hastalara hizmet vermeyi amaçlayan merkez her biri kendi dalında uzman hekimlerle gün geçtikçe büyümektedir.

Nomerk 2005 yılında Dr. Nejat Güney'in girişimleri ile kuruldu. Kendi çalışma alanlarında 30 yıllık deneyimleri bulunan Dr. Nejat Güney ve Dr. Fahri Erdoğan'nın katılımları ile faaliyet sahasını büyüten kuruluş özellikle diz ve kalça protezi cerrahisinde her türlü girişimi gerçekleştirebilecek deneyime sahip olup dünyadaki en son gelişmelere paralel olarak uygulamalar yapılmaktadır.

Çimentolu veya çimentosuz protezler ile son yıllarda yoğun olarak kullanılan Seramik - Seramik, Metal - Metal ve geliştirilip güçlenmiş Polietilen yüzeyler kullanılarak yapılan uygulamalar protez sağ kalımını 25 yılın üzerine çıkartmıştır. Yeni geliştirilmiş teknikler ile de iyileşme süresi 3-4 haftaya indirilmiştir.

Spor yaralanmaları konusunda da günümüz teknolojisine uygun her türlü cerrahi ve konservatif tedaviyi yapılmaktadır. Bağ yaralanmaları, meniscus yırtıkları, omuz ve ayak bileği travmaları konusunda uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Gelişmiş teknikler ile cerrahi sonrası ağrının kontrolü ve hastanın rehabilitasyonu ile de çok daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Günümüzde cerrahi girişimler epidural ve spinal anestezi ile daha sağlıklı olarak yapılmaktadır. Derin ven trombozu ve emboli riski etkili ilaçlar ve erken rehabilitasyon programı ile son derece azalmıştır.

Diğer Şişli Hastaneleri