Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

İstanbul / Beşiktaş

Telefon:(0212) 324 30 10
Fax:(0212) 269 13 63
Adres:Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13
Website:www.natalfiziktedavi.com

Harita

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek ve uluslararası standartları Türkiye' ye uygulayarak birçok ilke imza attık. Amacımız beden sağlığımız için gerekli olan fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını ihtiyacı olan herkese ulaştırmaktır.

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi' nde, en yüksek fiziksel potansiyelinize ulaşmanız için çalışmaktayız. Sizlere olan ilgimiz ve bilimsel bilgimizin birleşimi ile hayatınızdan sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde zevk alabilmeniz için, ruhsal ve bedensel uyumunuzu maksimum seviyede tutmak için gelişimimizi sürdürüyoruz.

Kuruluş amacımız, fiziksel tıp ve rehabilitasyondaki tüm gelişmeleri yakından izleyerek, fiziksel aktivitelerinizi tam kapasiteyle yapabilmenizi sağlamak ve doğru tedavi yöntemleri ile yaşam kalitenizi yükseltmektir. Bu amaç doğrultusunda, mesleki gelişime ve yeniliklere önem veren uzmanlaşmış ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz tedavilerimizin yanında hasta bilgilendirme çalışmalarımız ile de halk sağlığı bilinicini geliştirmeye önem veriyoruz.

Diğer Beşiktaş Hastaneleri