Med-Diş Ağız Diş Sağlığı ve İmplantoloji Klinikleri

Ankara / Çankaya

Telefon:0(312) 427 27 24
Fax:0(312) 467 89 87
Adres:Arjantin Caddesi Borozan Sokak Numara 8 Gaziosmanpaşa
Website:www.med-dis.net

Harita

Diş Hekimi Emre Diker, 1979 yılından beri hastaları ile en iyi hizmet felsefesi anlayışı içerisinde titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.

2002 yılında kurulan Med-Diş, Dt. Emre Diker liderlğinde Dr.Altuğ Ekni, Dr.Ela Akça, Dr.Çağlar Yoldaş ile multidisipliner çalışmasına devam etmektedir. Kliniğimiz uzman doktorlardan oluşan kadrosuyla uluslararası standartlarda ağız ve diş sağlığı konusunda aynı anda yedi hastaya hizmet verebilecek şekilde düzenlenmiş ve aynı zamanda da engelli hastalar için özel olarak tasarlanmış olup tedavi hizmetleri eksiksiz olarak verilecek şekilde düzenlenmiştir.

Rahatsızlığı nedeniyle kliniğimize başvuran hastalarımızın ağız içi muayeneleri yapıldıktan sonra radyolojik bulgularla desteklenme zorunluluğundan, Panaromik röntgenleri çekilmekte, gerekirse RVG olarak adlandırılan dijital x-ray sistemleri ile bilgisayar ortamında dişlerin çeşitli açı ve boyutlardan görüntüleri alınabilmekte, radyolojik açıdan elde edilen bu bilgilerle birlikte bilgisayar destekli İntraoral Camera yardımı ile ağız içi bulgular ve problemli bölgeler hastalarımıza gösterilebilmektedir.

Kliniğimizde genel diş hekimliği hizmetlerinden olan tedavi, endodonti (kanal tedavisi), protez, cerrahi, dişeti hastalıkları yanı sıra ortodonti ve pedodonti gibi çocuk diş hekimliği hizmetleri de verilmektedir. Ayrıca estetik ve kozmetik diş hekimliği uygulamaları ile dişlerin beyazlatılması işlemleri de başarı ile uygulanmaktadır.

Donanımlı ameliyathanemizde çene kemiğine yerleştirilen özel tutucular (suni kökler) yardımıyla diş kayıplarını telefi ederek sabit ve hareketli protezlerin rahatlıkla kullanımıyla sonlanan İmplant uygulamaları da başarıyla uygulanmaktadır.

Kuşkusuz % 100 sterilizasyon kurallarına uygun olarak yapılan tüm tedavilerde, kullanılan ağız içi aletler ve el aletleri özel sterilizasyon poşetleri içinde otoklavda steril edilmiş olarak hazırlanmaktadır.

Kliniğimizde diş ve çene cerrahisi için tam donanımlı ameliyathane, sterilizasyon merkezi, röntgen odası, hastalarımızın kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak amacıyla iki özel dinlenme odası ve kişisel işlemlerini takip edebilecekleri internet bağlantılı bekleme salonu da bulunmaktadır.

Diğer Çankaya Hastaneleri