Özel Kadıoğlu Hastanesi

İstanbul / Şişli

Telefon:0(212) 211 33 33
Fax:0(212) 211 45 80
Adres:Fulya Caddesi No: 25 Mecidiyeköy
Website:www.kadiogluhastanesi.com

Harita

1973 yılından beri faaliyet gösteren Kadıoğlu Hastanesi; hizmet verdiği 38 yılda kendisini sürekli yenilemeyi gelenek haline getirmiştir.

Modern teknolojik donanımının yanı sıra üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla da dikkat çeken Kadıoğlu Hastanesi'nin temel stratejisi; hasta ile direkt bağlantısı olan, konvansiyel olmayan ve akademik platformlarda kabul görmemiş teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanmamaktır.

Hedeflerimize ulaşmak için bizi bugüne getiren değerlerimizden ayrılmayacağız. Hasta ve hasta yakını memnuniyeti, hizmet kalitesinin sürekliliği ve geliştirilmesi, çalışanlarımızın memnuniyeti, doğruluk, dürüstlük ve etik yaklaşım; sağlık hizmetinde mükemmellik yolculuğunda yanımızda olacaktır.

Misyon

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tanı ve tedavi sağlık hizmetlerini din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin kaliteli ve ekonomik olarak nitelikli, uzman kadromuz ile sunmaktır.

Vizyon

Tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen çevreye duyarlı bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Diğer Şişli Hastaneleri