Özel Fulya Jinemed Hastanesi

İstanbul / Beşiktaş

Telefon:(0212) 260 40 40
Fax:(0212) 327 67 67
Adres:Nüzhetiye Caddesi Deryadil Sokak No: 1 Fulya
Website:www.jinemed.com.tr

Harita

Fulya Jinemed hizmet hayatına, jinekoloji (kadın hastalıkları), kısırlık ve doğum branşlarında 1989 yılında başlamıştır. Günümüzde ise, Fulya Jinemed sadece jinekolojik muayenelerin yapıldığı bir merkez olmanın dışında pek çok konuda hizmet vermektedir. Her Jinekolojik muayene rahim ağzı kanserleri, rahim kanserleri, yumurtalık hastalıkları; Genel Cerrahi ve Radyoloji işbirliğiyle meme kanseri erken tanı ve tedavisi, kalın barsak kanserleri erken tanı ve tedavisini içermektedir. Üroloji işbirliği ile erkeğe ait sorunlar da tedavi edilmektedir.

Fulya Jinemed Hastalıklara yaklaşım ve tedavi yöntemlerinde “kanıta dayalı tıp” ilkesine uygun olarak dünyada kabul görmüş ve karşılaştırmalı çalışmalarla kanıtlanmış metotları kullanır.

Hepimizin ortak arzusu hayatımıza yıllar katmak ama daha da önemlisi yıllarımıza hayat katmak. Her iki beklentimiz için de olmazsa olmaz üç şart; düzenli sağlık kontrolleri, sağlıklı beslenme ve sportif faaliyetlerdir.

Düzenli sağlık kontrolleri yani ‘Koruyucu Hekimlik’ Jinemed ekibinin önem verdiği konuların başında gelmektedir. Hastalıkla hiç karşılaşmadan önlemini almak, daha başlangıç safhasında tanı koyup ilerde çok sıkıntılı süreçlerin yaşanmasına izin vermeden tam ve zamanında tedavi ile hastalığı yok etmek temel amaçtır.

Diğer Beşiktaş Hastaneleri