İstanbul Hizmet Hastanesi

İstanbul / Bahçelievler

Telefon:0(212) 408 66 66
Fax:0(212) 408 66 03
Adres:Bahçelievler Mah. Güneş 1 Sokağı No:2 - 4
Website:www.hizmethastanesi.com

Harita

Sağlık hizmeti konusunda ülkemizde ve tüm dünyada yaşanmakta olan sorunların çözümü için, vakıf zihniyeti büyük önem taşımaktadır.

Ancak bu zihniyet sayesinde devlet ödeneğine bağımlı yetersiz bir hizmet ya da ticari bir bakış açısından kurtulmak mümkün olabilir.

Bu gerçekler bilinerek 30 Ekim 2000’de açılan Hizmet Hastanesi, Türk Böbrek Vakfı’nın "önce hizmet" ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş, vakıf zihniyetinde çalışan, insana hizmeti her şeyin önünde tutan bir sağlık kuruluşudur.

Acil servisi, poliklinikleri, laboratuarlarıyla, Türk insanına en iyi hizmeti vermek, Hizmet Hastanesi in çalışanları ile birlikte temel ilkesidir.

Hizmet Hastanesi, gelişmiş tranplantasyon ünitesinin yanı sıra, tüm diğer sağlık branşlarında en modern donanıma sahip ve alanında uzman doktorlarıyla emsalsiz bir hastane olarak öne çıkmaktadır.

Her tür acil müdahale olanağının yanı sıra, klinik ve poliklinikleri, teşhis laboratuarları, görüntüleme merkezi, yoğun bakım ünitesi, nükleer tıp merkezi, ameliyathaneleri, reanimasyon (yoğun bakım) ünitesi, ayrı bir kadın doğum katı ve doğumhanesi ile bebek dostu hastane anlayışıyla, yataklı tedavi hizmetleriyle Hizmet Hastanesi; 21. yüzyılın tüm yeni buluş ve teknolojilerini günü gününe takip etmekte, uzman kadrosuyla hastalara dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.

Diğer Bahçelievler Hastaneleri