İstanbul Bahçelievler Göz Hastanesi

İstanbul / Bahçelievler

Telefon:(0212) 444 44 34
Fax:(0212) 556 13 32
Adres:Çalışlar caddesi Bahçelievler
Website:www.igh.com.tr

Harita

Hastanemiz 2001 yılından itibaren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.Bahçelievler’ de hizmet veren İstanbul Göz Hastanesi Yeşilyurt, Florya, Ataköy, Bakırköy, Şirinevler, Bağcılar, Güngören, Avcılar gibi ilçelerle kolay ve hızlı ulaşım bağlantısı bulunmaktadır.

Metrobüs hattının çok yakın olması hastalarımızın hastanemize ulaşımı anlamında büyük kolaylık sağlamıştır. Ayrıca Atatürk Havalimanına ve çevre yollarına yakın olması yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımız için de ulaşım avantajı sağlamaktadır.

Hastanemiz, modern teknoloji ile donatılmış olup; kaliteli hizmetini Tabip Odası Asgari Ücret Tarifesi ile sunmaktadır. Tüm özel sigorta kuruluşları, bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı ve Devlet Memurları) Mensuplarına hizmet vermektedir.

Fiziki yapısı ve teknik donanımıyla batı ülkeleri normlarında olan İstanbul Göz Hastane’miz, ISO 9001-2000 Kalite Sistem belgesine sahiptir. Hastanemiz; tüm özel sigorta kuruluşları, bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı ve Devlet Memurları) Mensuplarına hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Tıp etiği ve çalışma ahlakına bağlı kalarak, çalışan ve hasta haklarına saygı göstererek, göz hastalıkları teşhis ve tedavi hizmetleri sunumunda mükemmele ulaşmak.

VİZYONUMUZ

Göz hastalıkları teşhis ve tedavi hizmetleri sunumunda kalite ve güveni temsil etme geleneğimizi sürdürmek.

Diğer Bahçelievler Hastaneleri