Işık Göz Merkezi

Ankara / Çankaya

Telefon:0(312) 419 62 62
Fax:0(312) 419 66 55
Adres:Tunus Caddesi Numara 10 Kat 6 Bakanlıklar
Website:www.isikgoz.com.tr

Harita

Işık Göz Merkezi, 1997 yılında Dr. Hikmet Hasıripi kuruculuğunda "Önce Hizmet" parolası ile yola çıkmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar da insanımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan merkezimiz, konularında son derece yetkin doktor kadrosu ve hızla büyüyen yapısı ile günde 100-150 hastaya hizmet vermektedir. Son derece gelişmiş cihazlarıyla üstün bir teknolojik altyapıya sahip olan Işık Göz Merkezi, hastalarından aldığı güç ve destek ile her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam edecektir.

Misyon

Biz, tüm göz sağlığı ve hastalıklarında; en son teknolojiyi kullanarak; bireylerin teşhis, tedavi ve rehabilitasyon ihtiyaçlarını karşılayan, göz sağlığı konusunda sürekli ve güncel bilgi veren, insan hatası faktörünü en aza indiren, profesyonel, etik, güler yüzlü ve alanında uluslar arası marka olmayı amaçlamış bir kurumuz.

Vizyon

Göz sağlığı ve hastalıkları konusunda araştırmalar yapan, yeni tanı ve tedavi yöntemleri geliştiren, uygulayan, dünyaya duyuran, ülkesinde ve dünyada örgütlenmiş, profesyonel iş gücü eğitimi veren, teknolojisi ve kişiye özel hizmet anlayışı ile göz denilince akla ilk gelen isim ve çözüm olmayı başarmış bir kurumdur.

Diğer Çankaya Hastaneleri