İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Ankara / Çankaya

Telefon:0(312) 466 59 61
Fax:0(312) 466 59 64
Adres:Tahran Caddesi Numara 38 Kavaklıdere
Website:www.integra.com.tr

Harita

İntegra, tıbbi görüntüleme konusunda Tahran Caddesi'nde 2002 senesinden bu yana hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde tüm Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), PET/BT, Bilgisayarlı Tomografi (BT) ve Dijital Röntgen incelemeleri yapılabilmektedir.

Merkezimizin en önemli özelliklerinden birisi de Dijital Röntgen, MR, Bilgisayarlı Tomografi ve PET/BT cihazlarını tek çatı altında toplamış olmasıdır. Böylece tüm bu tetkikler aynı merkezde yapılabilmektedir.

İntegra bünyesinde 3 radyoloji uzman hekimi, 1 nükleer tıp profesörü görev yapmaktadır. Doktor kadromuz, alanında uzman değerli hekimlerden oluşmaktadır. Ayrıca yine radyoloji teknisyenlerimiz tüm tetkik süreçlerinde doktorlarımıza yardımcı olmaktadır.

Merkezimizin bir katı tetkiklerin gerçekleştirildiği birim olarak ayrılmıştır. Diğer katta ise, danışma bankosu ve bekleme salonumuz bulunmaktadır.

İnsan sağlığına verdiği değeri sunduğu hizmetin kalitesiyle göstermeyi ilke edinen İntegra'nın felsefesi, hastaların hızlı şekilde tetkiklerini yapmalarını sağlamaktır. Bunun için alanlarında tecrübeli personelimiz tüm gün boyunca sizlere hizmet vermektedir. Hasta danışmanı arkadaşlarımızın yardımıyla bütün işlem ve süreçleriniz kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Erken ve doğru tanı, tedavi sürecindeki başarının temelidir. Bunu sağlamanın formülü, teknoloji ve bilgiyi etkin biçimde bir araya getirmekten geçmektedir. Bunun için merkezimizdeki cihazlar, her sene güncellenerek, alanlarında uzman değerli hekimlerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Hastanın teşhis ve tedavi sürecinin sağlıklı biçimde gerçekleştirilebilmesi için, alanında uzman değerli hekimlerimiz tüm tetkik süreci boyunca birebir hastanın başındadır ve her aşamayı tek tek incelemektedir. Böylelikle bulgular alanında uzman hekimlerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

İntegra, Digital Röntgen, MR, PET/BT ve Bilgisayarlı Tomografi cihazlarını aynı merkezde toplamıştır. Böylelikle görüntüleme sistemlerini aynı merkezde bulundurarak, farklı tetkiklerin hızla ve tek elden gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Bu da hastalarımıza işlem takibinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kurum olarak vizyonumuz, dünyadaki gelişmeleri takip ederek tıp alanındaki yenilikleri süratle benimsemektir. Bunun için doktorlarımız ve teknisyenlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda kongre ve seminere katılmakta ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Diğer Çankaya Hastaneleri