Girit Tüp Bebek Merkezi

İstanbul / Şişli

Telefon:(0212) 241 29 07
Fax:(0212) 241 37 09
Adres:Cumhuriyet Caddesi Can Apt. No: 309 Kat: 2
Website:www.girittupbebek.com

Harita

Girit Tüp Bebek Merkezi, Girit adasının Heraklion şehrinde 10 yıldan beri hizmet vermekte olan tam teşekküllü bir tüp bebek merkezi ve jinekoloji hastanesidir. Son teknoloji ile donatılmış poliklinik, klinik laboratuar ve ameliyathaneleri ile tüp bebek, yumurta ve sperm nakli ve bunun dışında kadın sağlığında ilgilendiren her türlü konuda hizmet vermektedir.

Hastanemiz Avrupa ülkelerinde çok iyi tanınan referans bir merkezdir. Türkiye dışında Avrupa' dan Fransa, İngiltere, Hollanda ve Almanya' dan çok sayıda hasta sperm ve yumurta nakli amacı ile gelmektedir. Merkezimizde ICSI (Mikroenjeksiyon), IVF (Tüp bebek), IUI (Aşılama), TESE, MESA gibi işlemler başarıyla uygulanabilmektedir. Bunun dışında PGD işlemiyle doğacak çocuktaki olabilecek hastalıkları tespit edebildiğimiz gibi kız-erkek cinsiyet şeçimi de yapabilmekteyiz.

Türkiye’ de Eurofertil, Medicana, Şafak Hastanesi, Özel Ege Tüp Bebek Merkezi, Ren Tıp ve bunun dışında Türkiye' de tüp bebek konusunda referans olmuş, başarılı ve kurumsal kimliği olan 30' dan fazla merkez sperm ve yumurta nakline ihtiyaçları olan hastalarını sadece Girit Tüp Bebek Merkezi’ ne yönlendirmektedir. Bunun sebebi yukarıda saydıklarımız dışında merkezimizin devlet kontrolünde olması ve donörlerin standartlarının yüksek olmasıdır. Dr. Mathaious Fraidakis' in direktörlüğünü yaptığı merkezde son 4 yılda yüzlerce çift çocuk sahibi olmuştur. Bunun mutluluğunu çiftlerimizle beraber paylaşmaktayız.

Diğer Şişli Hastaneleri