Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi

Eskişehir / Eskişehir Merkez

Telefon:(0222) 322 50 50
Fax:(0222) 322 75 75
Adres:Fevzi Çakmak Mahallesi Çevreyolu Muttalip Kavşağı No: 1
Website:www.sakaryahastanesi.com.tr

Harita

Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi, 2007 yılı itibari ile hizmetine başlamış, kısa süre içinde öncelikle Eskişehir olmak üzere Bilecik, Kütahya, Afyon gibi çevre illerden gelen birçok hastanın sağlığını korumak için kendini adamış ve bu süre içinde bölgenin en çok tercih edilen referans hastanesi konumuna gelmiştir.

Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi, Tanı ve Tedavi Üniteleri ile geniş bir alanda hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda birçok özel işlem de uygulanmaktadır.

Ayaktan ve yataklı olarak tıbbi hizmetleri güvenle verebilecek, en seçkin hastanelerde görev yapmış doktorlarımız; bilgilerini, deneyimlerini, layık olduğunuz güvenilir sağlık hizmetini sizlere sunmaktadır.

Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi bünyesinde 2 Kardiyoloji, 4 Kadın Hastalıkları ve Doğum, 2 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 2 Dâhiliye, Göğüs Hastalıkları, 2 Radyoloji, 2 Üroloji, 2 Göz Sağlığı ve Hastalıkları, 2 Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, 2 Kalp Damar Cerrahisi, Gastroenteroloji, 2 Genel Cerrahi, Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma branşlarında hizmet vermektedir. Ayrıca Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları, Diyetisyen ve Psikolog bulunmaktadır.

Misyonumuz

Sağlık alanında değişen ihtiyaçlara ve şartlara sürekli cevap verecek çağdaş teknolojik olanaklar,modern fiziki alt yapı
ile doğru, hızlı ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Çalışanların üyesi olmaktan gurur duyduğu, uluslar arası standartlarda kayıta dayalı tıp uygulamalarıyla, hizmet sunduğu
bölgeye ve ülkeye ilkleri getiren referans bir sağlık kuruluşu olmak.

Diğer Eskişehir Merkez Hastaneleri