Dent House Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İstanbul / Şişli

Telefon:0(212) 212 56 66
Fax:0(212) 212 55 12
Adres:Kervangeçmez Sokak No: 3/2 Osman Keçeli İş Merkezi Mecidiyeköy
Website:www.denthouse.com.tr

Harita

Vizyon

Bir ağız ve diş sağlığı kliniğinde hizmet kalitesinin sürekliliği ve koşulsuz hasta memnuniyeti temel felsefe olmalıdır. Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.

Hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını her zaman ön planda tutmak. Gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmak. Hasta memnuniyetini merkezine alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı merkezi olmak.

Misyon

Ağız ve diş sağlığı hizmetinde; Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunulmalıdır. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmalıdır. Hastalara, ağız ve diş sağlığı alanındaki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden faydalanma imkanı sunulmalıdır. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi olmalıdır. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunulmalıdır. Toplumun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunulmalı, bu alanda her türlü iyileştirici sosyal çaba desteklenmelidir.

Diğer Şişli Hastaneleri