Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi

Ankara / Çankaya

Telefon:0(312) 472 33 34
Fax:0(312) 472 33 38
Adres: Çetin Emeç Bulvarı 1065 Cadde (Eski 2. Cadde) No: 2/A Öveçler
Website:www.ankaratupbebek.com.tr

Harita

1995 yılından bu yana 15 yılı aşkın bir süredir Üreme Tıbbı alanında hizmet veren ekibimiz 2002 yılında kurulan Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde çalışmalarını sürdürmektedir. Yüksek teknolojiyi ve insan unsurunu ön plana çıkaran merkezimiz dünya standartlarında modern cihazları, sevecen ortamı ve daha önemlisi birçok ilke imza atmış deneyimli kadrosuyla sizlerin hizmetindedir. Üreme Tıbbı, İnfertilite ve Tüp Bebek uygulamalarının yanı sıra Kadın Sağlığı, Gebelik ve Doğum Takibi, Erkek Üreme Sağlığı ve Androloji ve Endoskopik Cerrahi hizmet verdiğimiz alanlar arasındadır.

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi

Eğer siz ve eşiniz bir yıldan uzun zamandır çocuk sahibi olmak istiyor ama başarılı olamıyorsanız, artık yalnız değilsiniz. Bu süreçte zaman zaman suçluluk, hayal kırıklığı, kıskançlık ve çaresizlik duygularını yaşadığınızı biliyoruz. İncelemelerin ve tedavilerin bir çok açıdan zorluklar içerdiğinin de farkındayız. Çocuk sahibi olmaya engel olan durumların birçoğunu günümüzde aydınlatabiliyoruz.

Konusunda uzman olan jinekologlarımız, embriyologlarımız, androloglarımız ve hemşirelerimiz çocuk sahibi olamama problemi olan sizlere, özveri isteyen prosedürlerde yardımcı olmak için çalışmalarını sürdürmektedirler.

Birçok çift için son tedavi kararları bazı seçenekler içerir; bizler sizlerin de kararlarda aktif olarak rol almanızı istiyoruz. Bu nedenle, ilk hazırlık aşamasına eşiniz ile birlikte katılmanızı bekliyoruz. Tıbbi yardım almaya karar verdiğiniz andan itibaren yapılacak işlemlerin zamansal, fiziksel, ruhsal ve maddi zorluklar içerebileceğini bilmelisiniz.

Burada sizlere çocuk sahibi olamama nedenleri, bu nedenle yapılabilecek incelemeler ve tedavi yöntemleri konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Her zaman daha detaylı bilgileri ekibimizden alabilirsiniz.

Diğer Çankaya Hastaneleri