Brüksel Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

İstanbul / Şişli

Telefon:0(212) 213 88 88
Fax:0(212) 213 91 13
Adres:Sağlam Fikir Sokak No: 2/B Esentepe
Website:www.brukseltupbebek.com

Harita

İ.V.F. Laboratuarımız dünyanın sayılı embriyologlarından olan Pierre VANDERZWALLMEN denetimindeki tecrübeli ekibimizle son teknolojileri kullanarak en yüksek gebelik oranı ile hizmet vermektedir.

Özellikle yurtiçi ve yurtdışından gelen ve başarısız tüp bebek denemeleri olan hastalarımızda aldığımız başarılı sonuçlar, Prof. Dr. Yücel Karaman ve ekibinin jinekolojik cerrahideki (laparoskopi, histereskopi) tecrübesi ve başarısından kaynaklanmaktadır.

Hiç şüphesiz ki tüp bebek tekniğinde başarıyı yakalamak için yapılması gereken tekrar tekrar denemek değil, sorunun kaynağını bulup gerekirse cerrahi yöntemleri de kullanarak, hastalarımızı gereksiz para ve zaman kaybından korumaktır. Dolayısı ile sorun tespit edilip çözüldükten sonra defalarca başarısız tüp bebek tedavisi gören hastalarımız özledikleri çocuklarına kavuşabilmektedir.

Brüksel Tüp Bebek günümüz şartlarında başarılı bir tüp bebek merkezinin muhakkak ki embriyoloji laboratuarında Endometrial Co-culture (yapay rahim), PGD, HLAG5, İMSİ gibi teknikleri uygulaması gerekmekteyken bunların yanı sıra başarılı ve yetkin bir endoskopik cerrahi ünitesinin de olması çağın gereğidir.

Tecrübelerimiz göstermekteki başarısız tüp bebek denemelerinin önemli bir kısmı, kısa bir endoskopik cerrahi ile çözülebilecek sorunlara rağmen maalesef defalarca tüp bebek tedavisi uygulanan hastalardır.

Sonuç itibari ile; tüp bebekte başarının anahtarı sadece kaliteli embriyo elde etmek değil, o embriyonun yerleşeceği rahminde elverişli ve sağlıklı olmasını sağlamaktır.

Diğer Şişli Hastaneleri