Özel Anatolia Göz Merkezi

İstanbul / Üsküdar

Telefon:(0216) 651 32 32
Fax:(0216) 474 88 00
Adres:Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Numara 15 Altunizade
Website:www.anatoliagoz.com

Harita

2005 yılında İstanbul  Altunizade'de hizmete giren Anatolia Göz Merkezi; uzmanlaştığı tüm branşlarda tıbbın ulaştığı en üst düzeyde teknolojik gelişim ve yeniliklerin sürekli takibi ile en gelişmiş cihazlara sahip olarak, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan hasta haklarına saygılı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olmayı sürdürüyor.

Anatolia Göz Merkezi; 6000 m2 alanda 20 poliklinik odası, 4 ameliyathanesi, 134 kişilik konferans salonu, 80 araçlık otoparkı, 100 kişilik personeli ile Altunizade'de yapılandırılmış göz cerrahisi merkezidir. Anatolia Göz Merkezi günde 700  muayene ile 200 ameliyat yapılabilecek kapasiteye sahip durumdadır.

Personel eğitimine önem verip toplam kaliteyi sağlayarak hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan Anatolia Göz Merkezi, sosyal güvenlik kurumlarının birleşmesiyle birlikte SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı hastalarını da kabul etmeye başladı.

Uluslar arası hizmet standardında çalışan ve teknolojiyi yakından takip eden Anatolia Göz Merkezi, hasta memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Gerçekleştirdiği sağlık turizmi sayesinde dünyanın her tarafından her ay yüzlerce yabancı hastanın tedavisini de gerçekleştiren Anatolia Göz Merkezi, sosyal sorumluluk projesinde okullarda yaptığı göz taramalarıyla çocuk göz sağlığını ön planda tutuyor. Ayrıca Deniz Feneri Derneğine de bu konuda her türlü desteği veriyor.

Diğer Üsküdar Hastaneleri