Bel, Sırt ve Boyun Ağrısı İçin Nereye Başvurabilirim?

Merhaba, ben 31 yaşındayım, erkeğim. Benim sorunum, geceleri geç saatlerde beni uyandıran ve sabahları olan bel ağrım. 3 senedir var bu bel ağrım. Arada bir geçiyor ama sonra tekrar başlıyordu. Son 1 ayda ise bu bel ağrıma bir de boyun, sırt ağrısı eklendi. 1 aydır doğru düzgün dinlenemiyorum. Uyandıktan yarım saat sonra ağrılarım artık geçmiyor. Hapşıramıyorum, öksüremiyorum. Hangi bölüme gitmem gerekiyor ve nasıl bi tedavi süreci olacak?

Fzt. Adil Çelikdelen

Merhaba, romatoloji veya fizik tedavi ve rehabilitasyon hekim muayenelerine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum. Gerekli tetkiklerden sonra teşhisiniz ortaya çıkacak ve tedaviniz düzenlenecektir.

UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler, Doktor Danışmanlığı kapsamında değildir. Doktor danışmanlığı hizmeti, doktor ile hasta arasında imzalanacak doktor danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler sağlık durumunuz ile kişisel tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak tedavi kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

İlgili Soru Kategorileri

Sağlık Soruları Kategorileri