Uzm.Dr. Tuncay Barut

Branş:Psikiyatri
Web Site:www.terap-ist.com
Ofis Adı:Dr. Tuncay Barut Muayenehanesi
Ofis Telefon:0(216) 478 12 52
Ofis Adresi:Erenköy Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:272 D:Mormin Apt., 34730 Kadıköy/İstanbul

Hakkında Yapılan Yorumlar (4)

Betül :bende panik atak vardı. bana öyle geldi yani anneme dedimki anne beni pisikiyatriye götür tamam dedi ve gittik bana cipram 20 mg ilaç verdi atıyımı bilmiyorum çok kararsızım kendimi çok kötü hissediyorum hiçbirşeyden zevk alamıyorum canım sıkılıyo ben çok takıntılıyım ve herşeyi çok söylüyorum işte ben böyleyim şöyleyim kötüyüm söylemediğim gün içim konuşuyor ve herkes olur bu yaşlarda dio ama inanmıyorum olumsuzum ve karnıma ağrı giriyor bıktım korkuyorum yaşamıyorum deli gibiyim gibi geliyor kendimi içimde korkutuyorum bunun farkındayım
4.04.2014

Murat Elmas :88 yılından beri rahatsızım.2 doktor baktı bana...Ama Tuncay Beyin yeri başka...Sanki ailemden biri gibi...samimi...karşısındakine değer veren..biri..Hasta dinleyici süper..seni seviyorum doktorum..Saygılar...
30.04.2011

Muazzezakkaya :meaba telofonunuza ulasamıyorum size gelmek istiyorum lütfen izin verin mutlaka görüşmem lazım
9.04.2011

Çiğdem Yegin :mesleğinde çok başarılı bir doktor,benı tekrar yaşama sevincine boğan,hastalarıyla son derece iyi ilgilenen,çok iyi biri.teşekkürler sn.tuncay barut.
4.01.2011

Adınız:
Yorumunuz:

Uzm.Dr. Tuncay Barut Hakkında

Uzm. Dr. Tuncay Barut

1971 Elazığ doğumlu. ilk ve orta öğrenimini Elazığ'da tamamladıktan sonra, 1988 de istanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde başladığı Tıp eğitimini 1994 te tamamladı.

Mecburi hizmetini Elazığ'ın Baskil ilçesi merkez sağlık ocağında yaptıktan sonra hep idealinde olan psikiyatri eğitimine 1997 yılında Bakırköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine başladı. Psikotik Bozukluklar, Nevrotik Bozukluklar, Adli Psikiyatri yanısıra ağırlıklı olarak Alkol ve Madde Tanı ve Tedavi Merkezinde çalıştı. Aynı Hastanede bir müddet Psikiyatri Uzmanı olarak çalıştıktan sonra 2002 yılında Kartal Dr. Lütfi Kırdar eğitim ve Araştırma Hastanesine geçti.

2002-2003 yılları arasında İzmir 600 yataklı Hava Hastanesinde Askeri psikiyatrist olarak askerlik görevini tamamladı. Halen Kartal Eğitim Araştırma Hastanesine çalışmakta olup, 2008-2009 yıllarında Beykoz ve Paşabahçe hastanelerinde de görev yaptı.

2005 yılında bu yana özel olarak hastalarının takip ve tedavilerini yapıyor bireysel ve çift terapilerine Terap-ist Kliniği'nde ( www.terap-ist.com ) devam ediyor.

Çok sayıda meslek içi eğitim veren halkı bilgilendirici konferanslarda konuşmalar yapan, resmi kurum ve kuruluşlara zaman zaman çeşitli konularda seminerler veren psikiyatrist evli ve 2 çocuk babasıdır.  

Diğer Doktorlar