Uzm.Dr. Sevin Karalar

Branş:Göğüs Hastalıkları
Web Site:astimalerji.org
Ofis Adı:Uzm. Dr. Sevin Karalar
Ofis Telefon:0(212) 555 63 25
Ofis Adresi:Bahçelievler Mahallesi, İzzettin Çalışlar Cad. Orkide Apt. B Blok No:12 D:4, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Hakkında Yapılan Yorumlar (3)

Canan Kara :Sevin hanım ile internetten araştırmalarım sonucu tanıştım. Güler yüzlülüğü ve herşeyi bizim anlayacağımız şekilde anlatmasılya hayran kaldım. İşinin çok uzmanı bir doktor. Çocuğumun hastalığında bir çok doktor gezmemize rağmen konulamayan hastalığının tanısını koyup hayatımız kurtarmıştır. Böyle doktor bulmak çok zor. Çocuğumun artık ökürmemesi çok güzel birşey. Herey sevin hanım sayesinde
11.12.2013

T.Atmaca :Merhaba; Sağlık denince ilk aklımıza onlar gelir.Doktorlar.İnsanlar sağlık sorunlarını da güvenilir,işini doğru,ciddi ve temiz bir ortamda yapan,bilgisini paylaşan,hasta psikolojisine önem veren,güleryüzlü,samimi,doğrulardan şaşmayan, hastalarıyla ilgilenen,teşhis ve tedaviyi doğru koyan doktorlara gitmeyi öncelikli olarak seçerler,hatta kendisini hizmet verdiği branşta sürekli yenileyen,profesyonel ekipman ve yardımcılarla işini yapıyorsa,o insanların vazgeçemeyeceği önemli bir doktordur. Ben buna işinde profesyonelliği benimsemek derim. İnsanca sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsak ve sağlığınızı önemsiyorsanız; Bize sağlığımızı önemseten Dr.Sevin Karalar hanımı size öneriyorum. Sağlıklı günler dileğiyle.
26.10.2008

Serap Ergüden :Sevin Hanımla annemin bronşektazi hastalığı ile tanışmıştık. Kendisi alanında gerçekten mükemmel, güler yüzlü, sevecen ve anlayışlı birisidir. Öyle ki muayene odasına adım attığımız andan itibaren o güveni bize hissettirdi. Biz şifayı sevin hanımdan bulduk kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Sevgilerimle
26.08.2008

Adınız:
Yorumunuz:

Uzm.Dr. Sevin Karalar Hakkında

Uzman Doktor Sevin Karalar 1967 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da Koca Ragıp Paşa İlkokulu ve İstanbul Kız Lisesi'nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nden 1991 yılında mezun olarak hekimlik hayatına başladı. 

Aynı yıl girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavı'nı (TUS) kazanarak Trakya Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda Göğüs Hastalıkları ihtisasına başladı. 15 ay burada görev yaptıktan sonra tekrar TUS'a girip sınavı kazanarak İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde ihtisasına devam etti.

Aralık 1995'de Göğüs Hastalıkları Uzmanı oldu. Bu tarihten sonra Temmuz 1998'e kadar Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde Başasistan olarak görev yaptı. Daha sonra kendi isteği ile istifa edip Özel Bahçelievler Ömür Hastanesi'nde 4.5 yıl çalıştı ve yine kendi isteği ile ayrılıp muayenehane açtı. 6 yıldır muayenehanesinde hastalarını takip etmektedir. Türk Toraks Derneği, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği üyesidir. Yabancı dili İngilizce'dir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Diğer Doktorlar