Uzm.Dr. Özlem Güzelbeyoğlu

Branş:Çocuk Hastalıkları
Web Site: adapoliklinik.com
Ofis Adı:Özel Ada Polikliniği
Ofis Telefon:0(252) 313 83 43
Ofis Adresi:Yokuşbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:59, 48400 Bodrum

Hakkında Yapılan Yorumlar (2)

Evren Gökkaya(Bengisu) :mükemmel ve inanılmayacak derecede ilgili , güleryüzlü bir doktor. kızımın özlem teyzesi. ona giderken asla korkmayan ve özlem teyzeme şikayetlerimi ben anlatacağım diyen bir kızım var. ne yazık ki doktorumuz hastaneden ayrılmış.
20.03.2009

Sibel Kabaroğlu :tanıdığım en mükemmel,en candan,en anlayışlı olması gereken özelliklerinde üstüne sahip mükemmel bir doktor.işine saygı ve sevgisi çok fazla.benim çocuğumun doktoru idi fakat ist'dan ayrıldı.çok üzgünüm.yeri doldurulmaz bir insan.kendi çocuğu olsa bu kadar ilgilenirdi heralde.benim oğlumun özlem teyzesi inşallah tekrar istanbula dönersin.seni özledik
9.03.2009

Yeliz Kocabal (Melis Naz Kocabal) :bilgili doktor çoktur ancak ,ilgili doktor azdır;Özlem hn.bu yönüyle hem bilgisi hem ilgisi ile bütün ;kendisine güveniyor ve çok seviyorum
8.01.2009

Burcu Çelik :tek kelimeyle süper bir doktor sizin çocuğunuzla kendi çocuğu gb ilgilenmesi,o mükemmel güler yüzü size inanılmaz bir güven duygusu veriyor.Ve özellikle en önemlisi onu istediğiniz her zaman ulaşabilip yardım alabiliyorsunuz biz sağolsun sabaha karşı bile aradığımızda sesinde en ufak bi kızgınlık bıkkınlık hissettirmedi telefondaki sesinden bile güven verebilen ender doktorlardan birisi kızımın doktoru olduğu içinde kendimizi çok şanslı hissediyorum.eğer doktor arıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle özlem hnm derim:):):)
14.12.2008

Adınız:
Yorumunuz:

Uzm.Dr. Özlem Güzelbeyoğlu Hakkında

Uzm.Dr. Özlem Güzelbeyoğlu, Çocuk Hastalıkları branşında Bodrum'daki muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (ingilizce) mezunudur.

Diğer Doktorlar